ATFF, Gençler Birliği Karlsruhe İle Anlaşma İmzaladı

BW-HABER
Karlsruhe

Avrupa Türk Futbol Federasyonu yeni Stützpunkt Eğitim Merkezi açılılış anlaşmasını, Karlsruhe’nin başarılı spor kulübü Gençlerbirliği Karlsruhe Spor ile imzaladı. GSK Spor Kulübüne ait tesislerde düzenlenen imza törenine; ATFF Genel Başkanı Levent Karaca, ATFF Başkan Vekili Ayhan Yıldız, ATFF Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Akyol, ATFF Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Demir ve GSK Spor Kulübü Başkanı Burhan Genç hazır bulundu.

ATFF Başkanı Levent Karaca, GSK sahasının konum olarak önemli olduğunu vurgulayarak şınları söyledi, ‘ Karlsruhe konum olarak önemli bir merkez, buaradan Fransa bağlantısıda kolay. Sahanın GSK ya ait olması büyük önem arz ediyor. 8 Aralık tarihinde Stützpunkt Eğitim çalışmaları Baden ATFF Stützpunkt sorumlumuz Yücel Şahin tarafından başlatılacak. GSK ile bu konuda anlaşma imzaladık. Tesislere yatırımlarımız olacak, hem Türk sporuna hem de Avrupa sporuna hayırlı olsun.”

GSK Başkanı Burhan Genç anlaşmanın hayırlı olmasını dileyerek, ‘ Bu anlaşma ile alt yapı kurulması konusunda büyük bir ilerleme sağlayabiliriz. Çalışmalara desteğimizi bizlerde vereceğiz. Hem Avrupa hemde Türk futboluna hayırlı olsun diyoruz.’

GSK Genclerbirligi e. V.
Hermann-Schneider-Alle 5
76189 Karlsruhe