12/07/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Ev Almanın Tam Zamanı

IMG_1549

EV ALMANIN TAM ZAMANI …


BW – HABER         Karlsruhe 


 

Karlsruhe ve çevresinde faaliyet gösteren DABAN Deutsche Immobilien ve İnvestment’ın sahibi Cahit Karadaban evlerini satmak isteyenlerden ücret talep etmediklerini söyledi.

Cahit Karadaban, emlak alım-satım, ev dokorasyon, restorasyon, kiralama ve home  staging hizmetleri verdiğini söyleyerek, ev satımlarında herhangi bir ücret talep edilmediğini söyledi. Hauptstr. 108 Blankenloch / Stutensee  de büroda hizmet veren DABAN Deutsche Immobilien ve İnvestmen Karlsruhe ve 100 km çevresindeki bölgede hizmet veriyor.

9_deu_240

Erzurumlu bir işçi ailenin çocuğu olarak Almanya’ya 4 yaşında gelen 36 yaşındaki genç işadamı Cahit Karadaban 5 yılık yüksek okul eğitiminden sonra DABAN Deutsche Immobilien ve İnvestment’i kurdu ve iş hayatına başladı.

“Eski evi olanların evlerini alıp sıfırdan yapıyor, kiralama veya satış hizmetine kadar A’dan Z’ye tüm hizmeti sunuyoruz. Evinizin satışı durumunda ise herhangi bir komisyon talebimiz yok.” dedi. Cahit Karadaban faizlerin düşük seviyede olması nedeni ile ev almanın tam zamanı olduğunu söyledi.

daban immoinvest