Karlsruhe Başkonsolosu Nevzat Arslan, Karlsruhe Türk Kültür Merkezini Ziyaret Etti

BW-HABER

Karlsruhe 26 Ocak 2018     Yaşar Sekban 


Karlsruhe Başkonsolosu Nevzat Arslan, Karlsruhe Türk Kültür Merkezini (KTKM) ziyaret etti. KTKM Başkanı Necef Karaca tarafından karşılanan Başkonsolos Nevzat Arslan, KTKM çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kültür merkezini gezen Nevzat Arslan, Türklerin yoğun olarak yaşadığı bölgede bulunmasının hizmet açısından kolaylık olduğunu ifade eti.

Başkonsolos Nevzat Arslan, KTKM’de vatandaşlar ile buluştu. Burada yaptığı konuşmada; Karlsruhe Başkonsolosluğunun hizmet kalitesinde ki artışın vatandaşları memnun ettiğini, randevu sistemi ile beklemelerin ve yığılmaların önüne geçildiğini kaydetti. Arslan, KTKM’nin başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederken, merkezi ziyaret etmekten de büyük mutluluk duyduğunu söyledi. 

KTKM Necef Karaca, Karlsruhe Başkonsolosu Nevzat Arslan’ın ziyaretiden dolayı teşkkür etti. Karaca ‘ Sayın Karlsruhe Başkonsolosumuz Nevzat Arslan’ı KTKM’de ağırlamaktan büyük bir onur duyduk. Başkonsolosumuz Nevzat Arslan beyin ziyareti bizi heyecanlandırdı, mutlu etti. Vatandaşlarımız, kültür merkezi üyeleri burada hep birlikte devletimizin en yüksek temsilcisiyle birlikte olmaktan çok mutlu.” diyen Karaca, Nevzat Arslan’a yeni görevinde başarılar diledi. 

Karlsruhe Başkonsolsu Nevzat Arslan, vatandaşlarla birlikte yemek yedi.