Karlsruhe MÜSİAD İftar Sofrasında Buluşturdu

BWHABER

Karlsruhe 9 Haziran 2018


Karlsruhe Müstakil İş Adamları Derneği MÜSİAD tarafından verilen iftar yemeği, iş dünyası, sanat, spor, stk temsilcileri ve vatandaşları Karlsruhe Türk Kültür Merkezi’nde buluşturdu. Yemeğe katılan Karlsruhe Okul Aile Birliği başkanı Erdem Arın, İftar yemeklerinin insanları birbirine yaklaştırdığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamı oluşturduğunu söyledi. 

Karlsruhe Türk Kültür Merkezi Başkanı Necef Karaca, iftar yemeğine gelen misafirleri kapıda karşıladı. Necef Karaca şunları söyledi, ” Bu sene daha farklı bir iftar programı oldu. Derneğimizde verilen iftar yemeklerine katılım farklı kesimlerden çok yüksek oldu. Bu günde verilen iftar yemeğinde iş insanları, sanatçı dostlarımız, spor ve stk başkanlarımız katıldı. Bu seneyi özellikle öğrencilere ayırdık diyebiliriz. Her akşam üniversite öğrencileri iftarlarını burada yaptı. Bu da bizi ziyadesiyle mutlu etti.”

Necef Karaca, Ramazan sonrasıda birlik ve beraberliğin devam etmesi temennisinde bulundu.

Erdem Arın, MÜSİAD Karlsruhe üyeleri,  sanatçı Adil İpek, çok sayıda davetliler ve üniversite öğrencileri Karlsruhe Türk Kültür Merkezinde bir araya geldi.