Koca Yürekli Dünya Kick Boks Şampiyonu Gökhan Arslan Çağrıda Bulundu !!! ‘Umut Olun’

BW-HABER

Türkiye 17 Kasım 2018 


Sadece 5 Avro İle Sizde Umut Olun

Yüreği büyük, gönüllerin şampiyonu 4 kez resmi dünya kick boks şampiyonu, Avrupa sporunun büyükelçisi Gökhan Arslan 16 yaşında kuduz teşhisi ile Erzurum’da tedavi altına alınan Emircan Beki için umut oldu. Gökhan Arslan, hastane tedavisi biten ve artık umut kesilen Emircan Beki için evinde tedavi merkezi kuruyor. 

Erzurum Araştırma Hastanesinde yatan Emircan‘ın Bursa’da evinde tedaviye devam etmesini sağlamak için Avrupa’da başlattığı yardım kampanyası devam ediyor. Yaklaşık 7 ay önce köpek ıssırması sonucu kuduz teşhisi ile hastaneye kaldırılan 16 yaşındaki Ermircan, tüm tıbbi müdahalelere rağman tedaviye cevap vermedi.  Doktorlar ellerinden geleni yaptıklarını aileye bildirdi. 

Tedavisi Bursa’da evinde devam edecek olan Emircan için sağlıklı bir ortam oluştumak ve kalacağı odaya gerekli solunum cihazları ve uygun yatak alınması için dünya kick boks şampiyonu Gökhan Arslan kampanya başlattı. Emircan için umut olun kampanyası başlatan şampiyon herkesten 5 Avro yardım yapılması çağrısında bulundu.

Gökhan Arslan konu ile ilgili olarak Türkiye’ye gitti. Gerekli olan makina ve bakım ünitelerini alımı konuusnda görüşme ve fiyat arştırması yapıyor. 

Hadi güzel insanlar bu aileye UMUT IŞIĞI olalım.

Saygi sevgilerimle
Gökhan Arslan
Volksbank Nürtingen 
DE36612901200156508001

Hülya Beki 
Halkbankasi 
TR590001200144400001103534