PİMATECH İstanbul S&D Group Anlaşması İmzalandı

BW-HABER İstanbul 9 Mart 2019

Türkiye’nin en büyük PVC kapı-pencere markalarından  PİMATECH İstanbul – Tekirdağ bölge distribütörlüğünü Sedat Demir SD Group aldı. SD yönetim kurulu başkanı Sedat Demir ve İstanbul SD Group yöneticisi Veysel Karakoç, PİMATECH sahibi iş insanı Mehmet Uz ile TÜYAP İstanbul yapı fuarında bir araya gelerek PİMATECH firmasının Avrupa’ya açılışının bir adımını daha attılar.

PVC alanında 21 yıllık tecrübeye sahip iş insanı Mehmet Uz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ” PVC kapı ve pencere imalatı ile tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Tabiki taleplerin çok olması 21 yıllık esnaflığımızın güven ve itibarı ile insanlarımızın bize olan inancı neticesinde bir markanın doğmasına sebep oldu. Bu gün İstanbul-Tekirdağ, yarın Avrupa’da bir çok şehire açılacağız. Bu anlaşmanın ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederim.”

S&D Group yönetim kurulu başkanı Sedat Demir anlaşma ile Avrupa’ya açılım konusunda bir adım daha atıldığını ifade etti. PİMATECH pvc kapı -pencere ürünlerinin Avrupa standartları üzerinde üretildiğini bu bağlamda Avrupa’ya ihracat konusunda büyük avantaj elde ettiklerini söyledi. SD Group İstanbul yöneticisi Veysel Karakoç’ta yapılan anlaşmaların Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyerek, inşaat sektöründe yaptıkları çalışmalara yeni bir soluk ve ‘kan’ geleceğini ifade etti.

Haber içinde yayınlandı