24/07/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Tiger Sportakademie Nürtingen Bir Yaşında

BW-HABER

Nürtingen 2 Aralık 2017


Dünya Kick Boks Şampiyonu Gökhan Arslan’a ait Tiger Sportakademie okullarının Nürtingen’de faaliyet gösteren yeni şubesi birinci yılını, Tiger Sportakademie öğrencileri, aileleri ve dostlarıyla birlikte kutladı. Almanya’da 5 yıldır Kick Boks okulu işletmeciliğini yapan Gökhan Arslan Stuttgart bölgesi civarında 4 okul ile 5’den 72’ye herkese hizmet veriyor. En genç 5 en yaşlı 72 yaşında Kick Boks öğrencisi bulunan Gökhan Arslan, sporun insanlar üzerinde olumlu etkileri olduğunu, disiplin ve hayat düzeni getirdiğini söyledi. Gökhan Arslan sporcuların öncelikle eğitim hayatına önem verdiğini, derslerini etkileyebilecek durumlarda öğrencilerin antremanlarında değişiklik yapıldığını söyledi.

Arslan ‘ Spor önemli, disiplin getiriyor, ancak eğitim hayatı, okul hayatı benim için daha önemli. Dünya Şampiyonu oğlum Deniz Arslan’ın okulu nedeniyle şampiyonalara katılmaya ara verdik. Eğitimini tamamladığında tekrar devam edecek. Erzincanlı kalabalık bir ailenin evladıyım, kaalabalık aileyi seviyorum. Şimdi burada Stuttgart ve civarında büyük bir ‘ Tiger ‘ ailesine sahibim. Burası sadece bir spor okulu değil aynı zamanda, ‘ Tiger ‘ ailesininde bir evi. 5 yıldır okullarımda spor eğitimi veriyorum. Dünyanın her yerinden bir arkadaşım, bir ailem var.” dedi.

Esslingen Tiger Okulu Eğitmeni Tomi Punch’da, Nürtingen Tiger Okuluna yardımda bulunanlara hediyelerini takdim etti. Birinci yıl kutlaması için tüm gün Tiger Sportakademie Okulu kapısı önünde döner dağıtan Gökhan Arslan, öğrencilerine, misafirlerine yemek ikramında bulunurken, kutlamanın sonunda Gökhan Arslan’a unutamayacağı bir şaka yapıldı. Arslan programın sonunda kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Programa katılan davetlilere kendi eliyle pasta dağıttı.