Antalya’da Araç Kiralamak Avrupalı Türk İçin Artık Daha Kolay

BW-HABER

Gaggenau / Antalya 4 Mart 2018


Araç Kiralama Zor Dedi… Sektörün Öncüsü Oldu… 

Almanya’nın Gaggenau kentinde Eska Autotechnik ismiyle araç bakım tamir işi yapan Sandıklılı Avrupalı Türk iş adamı   Esat Karaca (51)   ‘ İş icabı sık sık Türkiye’ye seyahat ediyordum, gittiğim yerleden araba kiralıyor hep zorluklarla karşılaşıyordum. Bazen işlemlerin uzun sürmesi yüzünden toplantılarıma bile geç kalıyordum. Oturdum ve karar verdim biz Avrupa’da yaşayan Türkler her şeyin en iyisine layıktır diyerek Antalya havalına yakın yeni oteller bölgesine açılan yol üzerinde, Altıntaş Mahallesi, Kardeş Kentler Cd. No:1, 07112 Aksu/Antalya adresinde , Adımın ve ismimin ilk harfi olan ”ESKA” rent a car  isimli bir araç kiralama şirketini Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımızın hizmetine açtım.’

Esat Karaca, Şirketimiz profosyonellik anlayışı, Alman sistemi ve disipliniyle çalışmaktayız, kendi aracımıza verdiğimiz önemi bütün müşterilerimizin arabalarınada özen gösteriyoruz. Avrupa’da ve Almanya’da yaşayan vatandaşlarımızın bizden araç kiralarken, Araçlarının daha rahat ve güvenilir bir ulaşım imkanı sunması için bakım ve onarım kendimiz yapmaktayız.

Eska kurulduğu günden bu yana ilk sıraya koyduğu hizmet anlayışı ile her müşterisine özel ve fırsatlarla dolu, eşsiz bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı ilke edindi.

Eska bir birinden çeşitli ve tam donanımlı araçlarıyla yolların lideri olduğu gibi Türkiye’nin en genç araç filosuna sahip araç kiralama şirketi olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

‘Eska’nın müşterilerine sunduğu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların bakımları Alman çalışma prensibi ile donatılmış oto teknik uzmanımız tarafından titizlikle takip edilmekte, tüm araçlar kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır.’

7-24 hizmet veren, isteyen telefonla veya internetten rezervasyon yapabilmekte,  Eska rent a car’ın 4 dilli internet sayfası olduğu ve burada yapılacak kampanyalardan müşterilerin hizmetine sunulduğu kaydedildi.

Eska Rent a car

İletişim ve rezervasyon

Altıntaş Mah. Kardeş Kentler cad. No:1 Aksu – Antalya

Gsm +172 723 5670

Tel + 49 7225 636 9252

Tel   +90 242 354 0778

Tel +90 549 509 8200

Fax +90 242 354 0771

info@eskarent.com.tr