26. Dönem Milletvekilliğ seçimlerinde oy kullanma işlemleri bu gün bitti. Karlsruhe Başkonsolosluğunda yapılan yeni düzenlemeler ile oy verme alanında hiç bir sıkıntı yaşanmadı. 8 Ekimde başlayan oy verme işlemleri, 25 Ekim Pazar akşamı tamamlandı. Karlsruhe Başkonsolosu Cem Örnekol 2 nolu seçim sandığında oy kullandı.
Nachrichten aus der Welt
Daha fazlası
SUNLİGHT FESTİVAL, OKUL AİLE BİRLİĞİ 50 İNCİ YILINI KUTLADI
Karlsruhe Eğitim Bölgesi Bilgi Yarışması Düzenlendi
Tatil hediyesi Karlsruhe Eğitim Ataşeliği’nden…