03/03/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Bu Hırsızlık Pes Dedirdi !!!

BW-HABER

Karlsruhe 20 Nisan 2017


Almanya’nın Karlsruhe kentinde park halindeki Audi marka otomobilin 4 tekerleği kimliği belirsiz kişi yada kişilerce çalındı. Otomobil, 4 tane parke taşının üzerine bırakıldı. Olay bu sabah Karlsruhe Weststadt’ta meydana geldi. Tanınmış iş adamı Business Coach  başkanı Can Mevlüt  sabah 9:00 sıralarında iş yerine gitmek için dışarı çıktığında gözlerine inanamadı. Audi marka aracı 4 taş üzerine bırakılmış, lastiklerin cantlarıyla birlikte olmadığını gördü.

Olayın şaşkınlığını üzerinden atamayan Can Mevlüt, hemen polisi aradı. Mevlüt ” Sabah işe gitmek üzere dışarı  çıktım arabamı park ettiğim yerde, aracımın 4 tekeri yoktu ve  4 taş üzerine bırakılmış görünce inanamadım. Bunun bir şaka olduğunu dahi düşündüm. Aracım dört taş üzerinde ve lastikler cantları ile birlikte alınmış. Olay polise intikal etti. Şikayetçiyim.”

4 tekerin değeri yaklaşık 3.500 Euro olduğu ve olay ile ilgili soruşturmanın başladığı bildirildi. Olay yerine gelen polis ve olay yeri inceleme ekipleri araç üzerinde parmak izi aradı.

Konu ile ilgili bilgisi olan görgü şahitlerinin Karlsruhe polisini araması istendi. 

https://www.facebook.com/bec.team.bec/