13/04/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Fatih Kamacı Dünya Kick Boks Kemer Ünvanı İçin Ringe Çıkıyor

 

BW-HABER

Pforzheim 7 Kasım 2018 


İstiklal Marşını Okutacak

Almanya’nın  Baden-Württemberg Eyaleti Pforzheim kentinde düzenlenecek olan Dünya Kick Boks şampiyonasında Gümüşhaneli sporcu Fatih Kamacı Dünya Şampiyonluk kemeri için, 10 Kasım 2018 Cumartesi ringe çıkacak. Dünyanın saygın kick boks federasyonlarından olan AFSO tarafından düzenlenecek olan şampiyonaya, Münih kentinden Momo Şahin, Yasin Kaya, Türkiye’den İsmail İnci gibi önemli sporcularda katılacak.

Avrupa Kick Boks şampiyonu Fatih Kamacı için önemli kariyer müsabakası olacak mücadele, 10 Kasım Cumartesi Pforzheim kentinde Zerrenerstr. 43-45 Jahnhalle’de yapılacak. Eksi 91 kiloda ringe çıkacak olan Fatih Kamacı’nın güçlü rakibi Sırp Dejan Krenata oldukça profesyonel olgun bir sporcu. 

Dünya Şampiyonu kemer müsabakasına 4 aydır hazırlandığını belirten Kamacı, ‘ Uzun zamandır hazırlanıyorum. Rakibim olgun ve tecrübeli. Zaman zaman patlamalı agresiv dövüşüyor. Rakibimi iyi tanıyorum. Şuan çok iyi hazırlandım. Vatandaşlarımızın bana verdiği destek beni daha çok motive ediyor. Herkesi İstiklal Marşımızı söylemeye davet ediyorum. ” dedi.

Başarılı organizatör Veli Akyıldız tarafından düzenlenecek olan gece 10 Kasım 2018 Cumartesi 17:30’da başlayacak. Bir çok önemli sporcunun katılacağı şampiyona, Zerrenerstr. 43-45 adresinde bulunan Jahnhalle’de düzenlenecek.