30/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Genç Kız Evine Doğru Gidiyordu… Saldırdılar…

 

BW-HABER

Karlsruhe 6 Ekim 2018 


Almanya’nın Karlsruhe kentinde 31 yaşındaki bayan 3 kişi tarafından  taciz ve saldırıya uğradı. Geçtiğimiz 3 Ekim Çarşamba akşamı diskotekten çıkan genç bayan 01:40 sıralarında Ludwig-Erhard-Allee caddesi üzeriden Durlach’a evine doğru yürüyordu. 

Wolfartsweierer caddesinde bir restorantın önüne geldiğinden arkasından gelen ve kimliği belirlenemeyen üç kişi önce onu iterek yere düşürdü. Şok geçiren ve hafif yaralanan genç kız ne olduğunu anlamadan eteği altından el ile cinsel saldırıya uğradı. Bu sırada olay yerinden geçmekte olan bisikletli sürücüyü gören 3 saldırgan tacizi yarıda bıraktı. Saldırganların durumundan yararlanan genç kız olay yerinden hızla kalkarak kaçmaya başladı. Olay yerinden geçmekte olan tasiciden yardım isteyerek evine ulaşan genç kız , saldırıyı  hafif yara ile atlatırken, olay yerinde cüzdanını düşürdüğünü fark etti.

Polis her yerde şehir eşkiyalarını arıyor.

Birinci eşkiya;  Erkek , yaklaşık 170 – 180 cm boyunda, kaslı, aşırı büyük dudaklara sahip, geriye örgülü Rasta örgü 20’li yaşların sonlarında, 30’un başında.  Siyah Afrika görünümlü,  kırmızı kazaklı, koyu renk  bir kot pantolon ve koyu ayakkabı ile gümüş takılı zinciri vardı.

İkinci eşkiya;  Erkek, yaklaşık 190 cm boyunda, İnce, biraz daha uzun Rasta örgü saça sahip, 30 yaşlarında olduğu tahmin ediliyor. Siyah Afrika görünümlü, siyah pantolon ve koyu kapşonlu. 

Üçüncü eşkiya;  Erkek,  yaklaşık 180-185 cm boyunda, açık tenli  Alman görünümlü,  jeans pantolon, spor ayakkabı ve koyu uzun kollu bir kıyafet vardı.

Polis ayrıca hem taksi sürücünü hemde olay yerinden geçen bisiklet sürücüsünü yardım için çağrıda bulundu. Karlsruhe Kriminal Dairesi, konu hakkında bilgi olanların aranması istendi…  0721 6665555 numaralı telefondan