BW-HABER
FREİBURG
Freiburg Türk Okul Aile Birliği ve Karlsruhe Eğitim Ataşeliği uhdesindeki Freiburg Bölge Başkanlığı ve Türkçe Öğretmenleri Koordinasyonunda, “12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma” programı Almanya’nın Freiburg kentinde Vigeliusschue salonunda düzenlendi.
Daha fazlası
SUNLİGHT FESTİVAL, OKUL AİLE BİRLİĞİ 50 İNCİ YILINI KUTLADI
Karlsruhe Eğitim Bölgesi Bilgi Yarışması Düzenlendi
Tatil hediyesi Karlsruhe Eğitim Ataşeliği’nden…