24/07/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Kapıyı Açarken Bir Kez Daha Düşünün

BWHABER

Karlsruhe 4 Haziran 2018


Gündüz Vakti Evinde Genç Kız Saldırıya Uğradı !!!

Karlsruhe şehir merkezinde Nelken caddesinde çatı katında oturan 18 yaşındaki genç kızı evinde saldırıya uğradı. Kapı zili çaldığında 18 yaşındaki kız çocuğu kimseyi beklemiyordu, kimin olduğunu sordu, paket servisi cevabı alan genç kız, kapıyı hiç düşünmeden açtı. Üst kata  gelen şahıs, açık kapıdan içeri girerek, genç kıza hayatının şokunu yaşattı.

Genç kızın ağzını kapatan saldırgan, onu yere yatırıp sesini çıkarmamasını istedi. Yerde başlayan mücadelede genç kızın pantolonunu çıkarmak isteyen sapık başarılı olamadı. Genç kız zorlu bir mücadeleye başladı. Bir süre sonra ayağa kalkmayı başardı. Ancak saldırgan ikinci kez genç kızı yere yatırdı. Başarılı olamayan saldırgan çareyi kaçmakta buldu. Karlsruhe West şehir merkezinde olan inanılması güç olayda bu cesaretin nerden geldiği sorusu akla geliyor. 

30 yaşlarında Alman olduğu ifade edilen manyak uzun boylu, yazıf olan saldırgan kısa ve koyu saça sahip, beyaz pantolon giyiyor. Karlsruhe suç dairesi konu ile ilgili bilgisi olanları yardıma davet etti. 0721/939-5555