13/04/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Karlsdorf’ta Genç Kız Evine Giderken Saldırıya Uğradı

BW-HABER

9 Eylül 2018 Karlsruhe 


Genç kız akşam saatlerinde evine giderken bir çift gözün onu izlediğinden habersizdi… 

Almanya’nın Karlsdorf kasabasında 17 yaşındaki kız çocuğu Cumartesi akşam saat 22:48’de Karlsdorf Eğlencesinden evine doğru bisikletini iterek yürümeye başladı. Genç kız Hertz caddesi üzerine geldiğinde arkasından gelen kişinin hayatının kabusunu yaşatacağını bilmiyordu. 17 yaşındaki genç kıza arkadan yaklaşan bir adam bisikletini iterek kızın ağzını kapattı. Ardından diğer eliyle bacaklarına sarıldı ve  büyük bir şok yaşayan genç kızı yere yatırdı. Saldırgan genç kızın üstüne çıkarak ağzını kapatmaya devam etti. Bu sırada genç kız saldırganın elini ıssırdı ve çevreden yardım istedi. 

Bunun üzerine saldırgan eliyle ağzını daha sıkı kapatarak nefes almasını engelledi. Nefessiz kalan genç kız daha fazla direnemedi. Çevre sakinlerinin olayı fark etmesi üzerine  saldırgan tedirginleşti.  Saldırgan bir kez daha elini genç kızın ağzından çekmesi ile çevreden yardım isteyen kız, üzerine çıkan saldırganı iterek kaçmayı başardı. Saldırgan bunun üzerine panik yaparak Salinen caddesi üzerinden kaçarak gözden kayboldu. 

25-30 yaşlarında,  yabancı aksanlı Almanca konuşan, kısa siyah saçlara sahip, yuvarlak yüzlü, açık mavi renkli gömlek ve jeans pantolon giyen saldırgan her yerde aranıyor. 
Karlsruhe kriminal polisi konu ile ilgili bilgi sahiplerini yardıma çağırdı. (0721) 666-5555