20/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Kitapseverler Frankfurt’ta Buluştu

 

BW-HABER

Frankfurt 5 Ocak 2018


Veysel Danacı tarafından düzenlenen 1 inci Kitap Kültür Fuarı Frankfurt’a açıldı. Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen kitap fuarına ilgi büyük oldu. Kitap severleri yazarlarıyla buluşturuan Veysel Danacı, ilgiden oldukça memnun kaldıklarını ifade ederek yeni kitap fuarlarının düzenleneceğini söyledi. 

Frankfurt Kitap Kültür Fuarı açılışı Avrupa Sivil İsiyatif Platformu başkanı Sedat Demir, ASİP Genel Başkan Yardımcısı Burhan Genç ve kitap severlerin katılımıyla gerçekleşti.

Veysel Danacı, 6 bin metre kare kapalı alanda gerçekleşen birinci kitap kültür fuarına Ahmet Anaplı, Ömer Döngeloğlu, Alişan Kapaklıkaya, Mustafa Karataş, Ahmet Şimşirgil, Bekir Develi, Mustafa Küçük, Mehmet İlik gibi bir çok yazar ve eğitim uzmanın katıldığını söyleyerek gelecek yıllarda daha geniş kapsamlı fuar düzenleneceğini söyledi.

Kitap Kültür Fuarına açılışına katılan Avrupa Sivil İnsiyatif Platformu başkanı Sedat Demir ” Kitap fuarları, özellikle Avrupa’da yaşayan gençlerimiz için çok önemli. Kitap fuarlarını önemsiyoruz. Her yaş için farklı kitaplar ile gençlerimizi buluşturan Veysel Danacı beye teşekkür ediyoruz.” dedi.