15/04/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Levent Polat ‘Türk Hava Yolları Milli Gururumuz.”

BW-HABER STUTTGART

Türk Hava Yolları Onurumuzdur…

İş insanı Levent Polat, görevine yeni başlayan Türk Hava Yolları Stuttgart Müdürü Bilal Arpacı’yı tebrik etti. Levent Polat, THY’nın önemli bir kuruluş olduğunu ve Türk milletini temsil ettiğini söyledi. Leven Polat, özellikle yurtdışında yaşayan vatandaşların THY konusunda bazı sıkıntılarını dile getirdi.
Levent Polat yaptığı açıklamada şunları ifade etti, ‘ Türk Hava Yolları bizlerin dünyada önemli temsilcisi, bununla birlikte vatandaşlarımızın anavatan ile bağını sağlayan güçlü bir kuruluş. Türk Hava Yollarına bu bağlamda önemli işler düşüyor. ‘ dedi.

Levent Polat, THY’nın Almanya’nın bir çok kentinden seferler düzenlediğini ifade ederek, Fransa ile sınır olan Baden-Baden Havalimanından uçak seferlerin tekrar başlatılması gerektiğini söyledi. Polat şöyle devam etti , ‘ Baden -Baden Havalimanı bölgemizin tek hava ulaşım imkanı. Fransa ile sınır olması buradaki havalimanının önemini daha da artıyor. Bölgemizdeki Türk nüfusunu da düşünürsek, Baden-Baden Havalimanın THY için iyi bir yatırım ve fırsat olduğuda görülecektir. THY’nin bölgemizden yapacağı hava seferleri ticari gelişimi de olumlu yönden etkileyecektir.’ dedi.