03/03/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

SPD Esnaf Ziyaretinde

IMG_8906


BW – HABER  Karlsruhe


 

Almanya’nın Baden-Württemberg Eyaletinde 13 Mart 2016 Pazar günü düzenlenecek eyalet milletvekili seçimlerine az bir süre kala adaylar Karlsruhe kentinde esnafları ziyaret etti.  Alman Sosyal Demokrat (SPD) adayı Karlsruhe Miletvekili Johannes Stober ve Karlsruhe Belediye Meclis Azası Sibel Uysal  esnaf ziyaretinde bulundu. Karlsruhe Seyidoğlu Baklava – Cafe ziyaretinde  İstanbul Seyidoğlu müdürü Muttalip Soylu ve Karlsruhe Seyidoğlu Baklava-Cafe işletme sorumlusu Ahmet Yılmaz hazır bulundu.

Johannes Stober ve Sibel Uysal Karlsruhe’ye kazandırılan Seyidoğlu Baklava-Cafe için teşekkür etti. Uysal Karlsruhe şehrinin göçmenler ile birlikte daha da geliştiğini, inşaati devam eden metronun tamamlanması durumunda Karlsruhe kentinin müthiş bir görüntüye sahip olacağını söyledi.

Muhittin Soylu’da Karlsruhe kentinden sonra, Köln ve Berlin’e yatırımların devam ettiğini belirterek, huzur ve güven ortamının yatırımları teşvik ettiğini belirtti. Soylu Karlsruhe kentini genel olarak beğendiğini, özellikle ulaşımın kolay ve hızlı olduğunu belirti. Sibel Uysal ve Johannes Stober Seyidoğlu baklavalarını beğendiklerini ifade ettiler.

IMG_8863


IMG_8871 IMG_8884