![](http://microlive.com/wp-content/uploads/2024/04/muhlis-alkan-1-1024x1014.jpg)
BW-HABER Karlsruhe
Baden UID eyalet Başkanı Muhlis Alkan, Karlsruhe Başkonsolosluğu görevinde de bulunan Banu Terzioğlu’nu ziyaret etti. UID Baden Başkanı Muhlis Alkan, Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ankara Beştepe ziyareti öncesi gitti Dış İşleri Bakanlığında Karlsruhe Başkonsolosluğu görevinde de bulunan Banu Terzioğluna nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Muhlis Alkan, Banu Terzioğlu’nun selamını Karlsruhe’de vatandaşlara iletti.
Daha fazlası
SUNLİGHT FESTİVAL, OKUL AİLE BİRLİĞİ 50 İNCİ YILINI KUTLADI
Karlsruhe Eğitim Bölgesi Bilgi Yarışması Düzenlendi
Tatil hediyesi Karlsruhe Eğitim Ataşeliği’nden…