24/07/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

15 Yaşındaki Kız Çocuğuna Cinsel Taciz

BW-HABER – Bruchsal Untergrombach

15 yaşındaki çocuk cinsel tacize uğradı. Untergrombach Batı İstasyonu önündeki alt geçit ile Bundschuhhalle arasında, Çarşamba (17.07) günü 11:15’te cinsel tacize uğrayan çocuk soluğu poliste aldı. 15 yaşındaki çocuk başına geleceklerden habersiz S32 trenine bindi. Ancak kendisinin bir sapık tarafından izlendiğinin farkında değildi. Untergrombach’a geldiğinde trenden inen 15 yaşındaki çocuğa yaklaşan sapık el ile taciz edip konuşmaya çalıştı.

15 yaşındaki kız çocuğu arkadaşı ile buluşmak için beklediği yerde, bir sapık tarafından taciz edilmesi üzerine şok oldu. Olayı Bruchsal polisine bildiren genç kız tacizcinin yakalanmasını istedi. Bruchsal polisi olay yerinde yaptığı araştırmada bir kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan şahsın olayla bir ilgisi olmadığı anlaşıldı. Konu ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Sapığın 20 ila 25 yaşlarında, Afrika görünümünde olduğu, İngilizce ve Almanca bildiği ifade edildi. Sapık yaklaşık 2 cm uzunluğunda saçı bulunuyor, parlak bir kırmızı tişörtün yanı sıra koyu renkli, diz boyu pantolon giyiyor.

Karlsruhe Polisi konu ile ilgili bilgisi olanlardan yardım istedi 0721/6660