20/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

İpek Beauty Hizmete Açıldı

BW-HABER

Karlsruhe 11 Şubat 2018 


Almanya’nın Karlsruhe kentinde,  “İpek Beauty” isimli  güzellik salonu,  Kaiseralle 25  76133 adresinde verilen bir resepsiyonla hizmete açıldı.

Karlsruhe kentinde 10 Şubat  2018 Pazar günü verilen bir resepsiyonla hizmete açılan ve yaklaşık 100 seçkin davetlinin katıldığı “İpek Beauty” isimli güzellik salonu  şıklığı ve muhteşem dekoruyla dikkat çekerken, iç tasarımıda davetliler tarafından çok beğenildi.

Yeni hizmete açılan ve güzellik bakım sektöründe 3 yıllık tecrübesi bulunan  “ İpek Beauty”  güzellik salonu açılışını, hayırlı olsun dilekleriyle, salon sahibi güzellik uzmanı İpek Yalçınkaya ve Bankacı eşi Murat Yalçınkaya birlikte yaptılar. 

İpek Beauty  güzellik salonunda verilen hizmetler geniş bir yelpazeyi oluşturuyor ve aynı zamanda randevulu sistemle çalışılıyor.  İpek YalçınkayaDaha geniş kapsamda hizmetlerimizi sunabilmek için salonumuzu açtık. Kişisel bakım için mükemmeli ayaklarına getirdik ve kendilerine A’dan Z’ye hizmet paketi sunuyoruz.” dedi. 

İpek Yalçınkaya’nın eşi Bankacı Murat Yalçınkaya‘da ‘ Her zaman eşimin yanındayım. Bir işletme daha Karslruhe’ye kazanılmış oldu. Bu yönüylede ayrıca daha mutluyum. ‘ dedi. 

Kaiseralle 25 76133 adresinde açılan ‘ İpek Beauty ‘ için randevularınızı buradan alabilirsiniz 0721 / 467 241 46