12/07/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Kısas İsteniyor

BW-HABER

Karlsruhe 17 Şubat 2018                           İMZA KAMPANYASI


İmza kampanyası 1 milyona dayandı !!!

Sosyal Medya’da hızla yayılan bir imza kampanyası dikkati çekti. Son zamanlarda yaşanan ‘Sapıklıkların’ artık bir ‘ Çocuk İstismarı‘ değil vahşet olduğunu vurgulayan vatandaşlar, bu sorunun önüne geçilmesi konuusnda imza kampanyası başlattı.

Kısa zamanda 900 bini geçen kampanyada ‘‘Bu istismar” falan değildir. Bu düpedüz insanlık dışı, kasıtlı vahşettir. Kelimelerle oynayıp bu iğrençliği basitleştirmeyin!!” Belki yazının içeriğinde kullanılanlardan ötürü ve bizzat içeriğinden ötürü kızabilirsiniz bana, iğrenebilirsiniz belki de lakin bunların hepsi gerçek. Bu vahşetin, insanlık dışı mahlukatların yaptığı bu kasıtlı vahşetin sonucu bunlar oluyor. Bunu paylaşmak istiyorum ki herhangi birisinin bile aklından en ufak bir şey geçmesin bununla ilgili. Bunu paylaşıyorum ki sizler gördüğünüzde bunu hafife alıp geçmeyin, tepkileriniz alışmasın, bu yıkıcı olur çünkü. En başta insanlığınız da. bunu paylaşıyorum ki olur da bir yerlerde yardıma ihtiyacı olan bir çocuk görürseniz, yardım etmekten geri durmayın, bakıp ta geçip gitmeyin. Ne olur insanlığınıza sahip çıkın.” denildi.

Tüm vatandaşların duyarlı olmaya davet eden aktivistler, en son Adana‘da yaşanan ve katledilen 3 yaşındaki çocuğun durumuna dikkat çekilerek, yetkililerden tedbir alınması, bu tür sapıklık yapanların en ağır cezaya çarptırılması istendi. 

Paylaşımın sonunda da kısas istenilerek ; ”Bu sapıklara artık cezalar ölümcül olmalı, bebeklere tecavüz eden soysuz köpeklerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz! Hatta İdam değil kısas istiyoruz Kısas! ” yazısı paylaşıldı…