13/07/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

MÜSİAD KARLSRUHE AÇILIŞA KATILDI

img-20161203-wa0000

haber-haber

KARLSRUHE   3 ARALIK 2016


AÇILIŞA KARLSRUHE MÜSİAD KATILDI

Karlsruhe Hambacher, Landauer caddesi köşesi 40 numarada açılan Velly Kuaför Salonu açılışına çok sayıda davetli katıldı. Açılışa katılan Karlsruhe Müsiad Yöneticileri Tuncay Ulusoy, Nihat Kılıçer, Erkan Çelik Velly Kuaför Salonu sahibi Mihrican Kır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İşadamı Tuncay Ulusoy Baden bölgesinde Türk işveren sayısının artışının memnuniyet verici olduğunu belirterek, ” Dünyada yaşanan mali kriz herkesi etkilesede, Türk işverenlerin cesaretini kıramadı. Sayı olarak artan işletmelerimizin aynı zamanda kalite ve hizmet çeşitliliği ile de göz doldurduğunu müşahede etmekteyiz. Mihricah Kır hanfendi Karlsruhe’de örnek çalışmaları ile dikkatleri çeken bir yatırımcı, Karlsruhe Müsiad olarak kendisini sadece bir işletme açtığı için değil aynı zamanda işini ciddi yapması ve hatırı sayılır bir  oranda kalifiye eleman çalıştırmasından dolayıda tebrik ediyoruz.”

Nihat Kılıçer’de yeni işletmenin hayırlı olmasını dileyerek ” Mihrican Kır, Karlsruhe’de açmış olduğu bu 3 üncü Velly Kuaför Salonu ile Türk kadınlarının ne kadar başarılı işlerin altına imza atacağını göstermiştir. Kendisine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”  dedi. Erkan Çelik’ te yeni işletmenin yeni iş sahası açacağını, yatırımcı Türk bayanlarını cesaretlendirdiğini söyledi.

Hambacher 40 Karlsruhe’de açılan Mihrican Kır’a ait 3. üncü Velly Kuaför Salonu açılışına bir çok STK temsilcisi katıldı. Karlsruhe Okul Aile Birliği’nde  Eğitim Gönüllüsü olarakta çalışan Mihrican Kır’ı Karlsruhe Okul Aile Birliği yalnız bırakmadı.

Velly Kuaför Salonu 3.üncüsünü açan Mihrican Kır, 20 yıllık tercübe ve deneyimini yeni açtıkları salonda müşterilerine vermeye çalışacaklarını söyledi. Kır, uygun fiyat, temiz ve kaliteli bir hizmet ile kısa sürede duyulan ve beğenilen bir salon olmayı arzuladıklarını dile getirdi.