24/07/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Türk İş Adamı Yoğun Bakımda

BW-HABER

Karlsruhe 20 Temmuz 2017 23:56


 

Bayburtlu Hüssam Deligöz (59)Malsch kasabasında kendine ait depo iş yerinde kaza sonucu toprak altında kaldı. Akıllara dugunluk verek kazada Türk İş adamı  ağır yaralandı. Saatler 12:15’i gösterdiğinde Sulzbach, Malsch itfaiyesi Stephan caddesinde bir kazanın meydana geldiği ihbarı ile alarma geçti. İtfaiye olay yerine geldiğinde baygın vaziyette toprak altında kalan Hüssam Deligöz’ü çıkarabilmek için gönüllü itfaiyecilerlerinde katılımı ile saniyelere karşı adeta yarış yapıldı . Kürek ve el yardımı ile açılan toprak makina ile çekildi. 

20 dakika kadar süren operasyonla çıkarılan Hüssam Deligöz’e ilk müdahale olay yerinde yapıldı. Hastaneye kaldırılan ağır yaralı Hüssam Deligöz yoğun bakıma yatırıldı. Akşam saatlerinde tedavisine olumlu cevap veren Türk iş adamı haln yoğun bakımda.

Hüssam Deligöz kendisine ait iş yerinin ön bahçesinde iş makinası ile kanal açıyordu. Bir süre sonra kanal derinliğine bakmak için açtığı çukurun içine girdi. Bu esnada toprak kayması ile birlikte olduğu yerde kalan ve sıkışan Hüssam Deligöz toprak altında kaldı ve bilincini yitirdi.  Malsch kasabası sakini bir bayan koşu yaparken kazazedeyi fark etti. Oldukça sessiz bir muhitte meydana gelen olayı tesadüf fark eden koşucu durumu polise  bildiri. Bayburtlu 6 çocuk sahibi Hüssam Deligöz Diakonissenkrankenhaus Karlsruhe-Rüppurr’da yoğun bakımda tedaviis devam ediyor.