30/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

17. inci MÜSİAD EXPO 2018’e Davet

BW-HABER

Almanya 4 Ekim 2018 


MÜSİAD Avrupa Direktörü Burhan Sağlam Avrupa’da faaliyet gösteren esnaf ve iş adamlarını 21 – 24 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği tarafından düzenlenecek 17. inci MÜSİAD EXPO 2018 Fuarına davet etti. 

Yerli iş adamı ve yatırımcıların yanı sıra Avrupa Birliği, Orta Doğu, Orta Asya, Uzak Doğu ve Afrika ülkelerinden yatırımcı ve devlet adamlarını ağırlayacak 17. MÜSİAD EXPO, “İŞ BURADA” sloganıyla yola çıkıyor. MÜSİAD EXPO, bu yıl ayrıca International Business Forum (IBF), 6. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi (UGİK) ve HIGH TECH PORT oturumlarını da içeriyor. 17. MÜSİAD EXPO Türkiye’nin ekonomi, finans ve sanayi gündemi için stratejik bakış açıları ve yol haritalarının konuşulduğu bir tink tank ortamı oluşturacak. Yerli ve yabancı iş adamlarını buluşturan B2B İş Platformu ile de pek çok kuruluş, potansiyel iş ilişkilerinin temellerini atma imkanı bulacak.

MÜSİAD EXPO

2016 yılında 72 bin ziyaretçi ağırlayan MÜSİAD EXPO’da bu yıl, yerli ve yabancı en az 600 firmanın katılımı, 8 binin üzerinde B2B görüşmenin gerçekleşmesi bekleniyor. Yaklaşık 30 ülkeden bakan düzeyinde konuğun katılımı öngörülüyor. 

Yurt içi ve dışından binlerce iş adamı ve satın almacı da B2B iş platformunda yüz yüze görüşme ve yeni iş anlaşmalarının temelini atma olanağı bulacak. 17. MÜSİAD EXPO’da gerçekleşecek B2B görüşmelerine, 100’den fazla ülkeden 400’e yakın alım heyeti de katılım sağlayacak.