20/04/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Abisini Bıçakladı…

BW-HABER

Pforzheim 30 Aralık 2018 


Savcılığın yaptığı açıklamaya göre olay şöyle gelişti: 

Almanya’nın Pforzheim kentinde 37 yaşındaki bir Türk hastaneye gelerek bıçak yarasını tedavi ettirmek istedi.  Pforzheim kentinde iki kardeş henüz nedeni belirlenemeyen bir sebepten dolayı Cumartesi 14:0-15:00 arası tartışmaya başladılar. Fritz-Erler-Okulu ”Bolzplatz” da tartışmaya başlayan kardeşlerden 32 yaşındaki genç  elindeki bıçak ile 37 yaşındaki abisini yaraladı. Yaralı abi yere düştü, abisini tekmelemeye  devam eden 32 yaşındaki genç daha sonra arkadaşlarıyla birlikte olay yerinden  yürüyerek ayrıldı. 

Pforzheim fuar alanına gelen 3 kişilik grup  burada bulunan bir alt geçitte tekak 37 yaşındaki adamla karşılaştı. İki kardeş arasında ki tartışa burada da devam etti. Olay yerinden geçen bir koşucu kavgaya şahit oldu ve olayı polise bildirmek istedi. Bunun üzerine kardeşler sadece şakalaştıklarını söyleyerek polise gerek yok dedi. 

Tartışmaların ardından eve gelen kardeşlerden yaralı abi acılarına daha fazla dayanamayarak hastaneye gitti. Polis bunun üzerine Pazar günü eve gelerek 32 yaşındaki şüpheliyi gözaltına aldı. Alınan ilk ifadenin ardından 32 yaşındaki genç psikatri hastanesine kaldırıldı. Olayı gören koşucu polis tarafından şahit olarak aranıyor. 

 

Karlsruhe Emniyet Genel Müdürlüğü

Telefon: 0721 666 1111

E-Posta: karlsruhe.pp.stab.oe@polizei.bwl.de

Home