Kutlamaların Adresi Oststadt Oldu
Karlsruhe Haber ![IMG_8920](http://microlive.com/wp-content/uploads/2015/11/IMG_8920.jpg)
Adalet ve Kalkınma Partisinin Türkiye’de ki başarısı Almanya’da ki seçmenlerini memnun etti. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından sosyal medyadan bir araya gelen AK partili seçmenler Karlsruhe Oststadt ‘da saat 19:00’da bir araya geldiler. Araçlardan oluşturulan konvoy ile Krieg caddesi üzerinden Karlsruhe şehir merkezine gelen konvoy, burada kornalar eşliğinde kutlama yaptı. AK Parti konvoyu Kaiser caddesinden Amalien caddesine geçti, buradan Karl caddesi üzerinden tekrar Ostastadt’da buluşan konvoy halaylar eşliğinde kutlamaya devam etti. Kutlama saat 22:00’a kadar sürdü.
Daha fazlası
SUNLİGHT FESTİVAL, OKUL AİLE BİRLİĞİ 50 İNCİ YILINI KUTLADI
Karlsruhe Eğitim Bölgesi Bilgi Yarışması Düzenlendi
Tatil hediyesi Karlsruhe Eğitim Ataşeliği’nden…