KARLSRUHE 26 KASIM 2016
Vatandaşımıza ait Kaiser Caddesinde bulunan Elektronik Mağazası soyulalı henüz 2 hafta geçmişti. Cep Telefonu ve Elektronik malzeme satan mağaza soyuldu. Almanya’nın Karlsruhe kentinde Kaiseralle Caddesi üzerinde bulunan bir Türk işyeri Perşembe gece 02:20’de gelen 3 soyguncu tarafından soyuldu. Gece geç saatlerde işyeri önüne gelen 3 soyguncu önce mağazanın vitrin camını söktü. Sakar souguncu vitrinde bulunan cam dolabı, mağazanın içine büyük bir gürültü ile devirdi. 3 soyguncu amaçlarına ulaşamdan olay yerinden kaçtılar. Ancak mağazaya kimsenin gelmediğini fark eden 3 soyguncu tekrar geldikleri mağazaya çıkardıkları vitrin camından girdiler. Mağazada bulunan cep telefonlarını alan hırsızlar olay yerinden uzaklaştılar. Kapşon takan soyguncular her yerde aranıyor.
Soygun haberi üzerine mağazasına gelen işletme sahibi 4 üncü kez soyulduğunu tüm önlemlere rağmen bir türlü bu olayların arkasının kesilmediğini ifade etti.
Daha fazlası
SUNLİGHT FESTİVAL, OKUL AİLE BİRLİĞİ 50 İNCİ YILINI KUTLADI
Karlsruhe Eğitim Bölgesi Bilgi Yarışması Düzenlendi
Tatil hediyesi Karlsruhe Eğitim Ataşeliği’nden…