01/03/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Bruchsal’da Genç Kız Saldırıya Uğradı

BW-HABER

Bruchsal 20 Ekim 2018


Almanya’nın Bruchsal kentinde 22 yaşındaki genç kıza tecavüz girişiminde bulunuldu. 19 Ekim gece 23:15 sıralarında sıralarında  Bruchsal, Grabener caddesinden B 35 Heidelsheim yönüne doğru yürürken LİDL alışveriş merkezi yakınlarında karşıdan bir kişinin geldiğini fark etti. Yanından geçen kişinin 150 metre sonra geri döndüğünü anladığında adımlarını hızlandırdı ancak yeterli olmadı.

Bir süre sonra kadını yakalayan saldırgan boynundan tutarak aşağı bastırdı, ardından kollarınıda yakalayan saldırgan hızla aşağı çekti ve  dengesini bozdu. Yere düşen  22 yaşındaki genç kız tekmeler ile kendini savundu. Hiç beklemediği karşılığı alan saldırgan genç kızı bırakıp bir süre sonra   Heidelsheim yönüne doğru kaçmaya başladı. 

22 yaşındaki genç kız cep telefonu ile arkadaşını arayarak yardım istedi. Polis olay yerine hemen ulaşırken, saldırgan izini kaybettirmeyi başardı. Olayda elinden ve bacağından yaralanan genç kız hastaneye kaldırılıken, polis 20 yaşlarında 1,80 m boyundaki Arap görünüşlü genci arıyor. Konu ile ilgili bilgisi olanların 0721/666-5555 numaralı telefon ile Karlsruhe Kriminal Dairesine başvurması istendi.