30/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Hırsızlığa Karşı Çözüm

 

IMG_9092
Alpaslan Salar Sigorta Çözümünüz İçin…

BW-HABER  Karlsruhe


 

Karlsruhe’de hızla artan hırsızlık olaylarına yenileri eklenirken Karlsruhe’de yaşayan sigorta çözümleri sunan  Alpaslan Salar konu ile ilgili çok çarpıcı açıklama yaptı. Salar hırsızlık için girilen bir çok evde çalınan eşyanın eve girilirken verilen zararın yanında komik kaldığını söyledi. Nitekim Karlsruhe şehir merkezinde ikinci katta balkondan giren hırsızlar evde, içinde 100 Avro bulunan bir kumbarayı almış ancak eve girerken  kapı ve penceresine 4.500 Avro zarar vermişti.

IMG_9106

Bu gibi hadiselerin çok olduğunu söyleyen Salar, ” Öncelikli dileğimiz vatandaşlarımızın evine, izinsiz  hırsızlık maksadı ile giren bu kişiler ile bizlerin karşılaşmaması, eve  hırsızlık maksadı ile giren  ve maddi zarar verecek kişinin öncelikle bizlere zarar vermemesi temennimiz, hırsızlıktan dolayı ortaya çıkacak maddi zararlar çok basit bir kaç sigorta ile karşılanabiliyor. ” dedi.

Salar hırsızın eve girerken vereceği zararı ev sigortası yoluyla çok uygun fiyatlar ile karşılayabildiklerini söyledi. Salar ” İster ev sahibi ol, ister kiracı bütün eşyalar sigortalı. Size ait olan bütün eşyalarınız sigortalı. Yangına, hırsızlığa karşı tabiki hırsızlıkta ki özel durum nedeni ile bütün camlar kiliti ve kapalı olma şartı ile tatilde dahi olsanız sigorta tarafından karşılanacaktır. Yine su borusunun patlaması, fırtınadan meydana gelecek zararlar sigorta tarafından karşılanır. Bunun yanında Evde ki camlar, cam eşyalar hepsi sigorta dahilinde. ” dedi. Salar, aynı zamanda iş yerinize ait eşya evinizde ise bu eşyalarda sigorta kapsamında dır dedi.

Sigorta çözümü konusunda uzman olan Salar,  Stuttgart’a Allianz’da mesleğini yapmış konusunda oldukça başarılı bir sigortacı.

IMG_9087