19/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

İsmail İnci Rakibini Beş Saniyede Nakavt Etti

BW-HABER

Karlsruhe 24 Aralık 2017


Beden Eğitimi Öğretmeni İsmail İnci rakibini 5 saniyede yere serdi. Intercontinental Champion  müsabakasında 73 kg da  İsmail İnci, Bosnalı rakibi Albin Fajkovic’i, müsabakanın başlamasının ardından ilk raundun 5 inci  saniyesinde nakavt etti.  

 

İsmail İnci Müsabakaya Çok İyi Hazırlandı

Müsabaka sonrası açıklama yapan İsmail İnci’nin menajeri Fatih Kamacı (AFSO Avrupa Şampiyonu), İsmai İnci’nin müsabakayı alacağından emin olduğunu, ancak bu kadar hızlı olabileceğini tahmin etmediğini söyledi. Kamacı,  ‘ İsmail İnci müsabakaya çok iyi hazırlandı, ancak rakibi Albin Fajkovic  çok tecrübeli bir isim. Her iki sporcununda bir çok amatör müsabakası var. Bu şampiyonluk İsmail İnci için bir ilkti, asıl şimdi başlıyoruz müsabakalara. Ben şahsen İsmail İnci‘ye çok güveniyorum. Önümüzde ki müsabakalarda göreceksiniz, İsmail İnci İnşaAllah büyük bir savunma sporcusu olacak, bu ismi çok duyacağız.”
 
Başarılı Sporcu 
 
Başarılı sporcu İsmail İnci, Kick Boks Dünya 3 üncülüğü, Avrupa Su Wushu San’da bir çok kez Türkiye dereceleri ve   Şu Fullcontact Karate’de Avrupa 3 üncülüğü, Full Contact Karate Dünya 2 incisi, Si Muay Thai’de   Avrupa 2 inciliği, bir çok kez Türkiye dereceleri , Kick boks Wushu Muay Thai bir çok kez istanbul şampiyonlukları bulunan başarılı sporcu,  Gümüşhane Kelkit Doğumlu,  İstanbul Kartal’da oturan İsmail İnci (31) evli ve iki çocuk babası.
 
Beden Eğitimi Öğretmeni İsmail İnci’nin , ailesine ait bir de spor okulu mevcut ve ailece savunma sanatı sporlarıyla ilgileniyor. 


Ismail Inci vs. Albin Fajkovic IMAF Intercontinental Title -73 KG / 16.12.2017