20/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Kaliteli, Seviyeli, Eğitici, Öğretici…

 

ali

Seviyeli gösteri ustası Palyaço Ali Sizlerle :

seviyeli, eğtici, öğretici, kaliteli… tüm kermes, eğlence, düğünlerinizde sizinle birlikte…

http://www.palyacosekercik.de/index.html

0177 869 71 75

Ben Palyaco Ali ve Nasrettin Hoca olarak farkli bir hizmet vermekteyim. Farketmez diyorsaniz farkettigini göreceksiniz. Memnuniyet garantisi veriyorum.

‘Palyaçoluk’ ve ‘Animatörlük’ herkesin yapamayacagi bir sanat dalıdır. Ne yazik ki günümüzde kostüm giyip, yüzünü boyayarak Palyaço olabilecegini sanan, geçici bir süreligine bu isi maddi beklentilerle yapan kisiler fazlasiyla ortaya çikmistir. Oysa Palyaço bir nevi tiyatral karakter oldugu bilincinde olmali ve görüntüsü, hareketleri, konusmasi ile bunu gösterebilmelidir. Palyaçoya ihtiyaciniz varsa veya egitimini alip Palyaço olmak istiyorsaniz lütfen benimle irtibata geçiniz.

– Çocuksuz Palyaço, Palyaço degildir! Palyaço; çocuklarin ilgisini ve sempatisini kazanabilecek iletisim becerisine, onlarin mizacina ve o anki ruh durumuna göre davranacak pedagojik bilgiye sahip olmalidir.

– Burunsuz Palyaço, Palyaço değildir! Palyaçonun büyük kırmızı burnuna dokunmak çocuklar için tarifsiz bir eglencedir.

– Ayakkabısız Palyaço (Büyük palyaço ayakkabisi) Palyaço degildir!.

– Gülümsemeyen Palyaço, Palyaço degildir!. Palyaço; etrafina nese saçan, kendisini daha sevimli kilan, izleyenlerinde yüzünde tebessüm aksettirecek gülümsemesini yüzünden eksik etmemelidir.

– Ayrica, Palyaço; özel yüz boyasiyla sevimli bir makyaj yapmalidir.

ali2


alı3