24/07/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Karlsruhe Şampiyonları Ağırlayacak

BW-HABER Karlsruhe BİLETLER İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Karlsruhe’de düzenlenecek olan Dünya Kemer Müsbakasında geri sayım başladı. 29 Haziran Cumartesi Karlsruhe Daxlanden Rheinstrandhalle’de saat 18:00 da başlayacak olan kemer müsabakasına iki önemli şampiyonda katılacak. Dünya Kick Boks Şampiyonu Gümüşhaneli Fatih Kamacı ve Avrupa Kick Boks Şampiyonu Balıkesirli Umut Yumuk (16) kemer için ringe çıkacak.
Uzun zamandır hazırlıklarını sürdüren Fatih Kamacı geçtiğimiz hafta sonu Hollanda kampına gitti. Fitnes antrenörü Ali Paco ile kondisyon, hız çalışmalarını üzerinde durdu. Kamacı, müsabaka için son çalışmalarını tamamlayarak 29 Haziran tarihinde Karlsruhe Rheinstrandhalle’de düzenlenecek dünya kemer müsabakasına konsantre olduğunu açıkladı.

Pforzheim kentinde bulunan Blackcobra Spor Okulu öğrencisi aynı zamanda antrenörde olan Umut Yumuk’ta son çalışmalarını bitirdi. Blackcobra spor okul sahibi antrenör Mevdat Yumuk,’ Umut Yumuk dünya kemeri için artık hazır. Büyük emek verdi. İstiklal marşımızı okutacak.’ dedi.

29 Haziran Cumartesi Karlsruhe Daxlanden Rheinstrandhalle de düzenlenecek kemer müsabakası için biletler sınırlı sayıda. Daxlanden Rheinstrandhalle Lindenallee 12, 76189 Karlsruhe