15/04/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Karlsruhe’de Ceset Bulundu

img_9966

BW-HABER 

Karlsruhe 29.01.2017


(30 Ocak Pazartesi 2017) Konuyla ilgili beklenen açıklma bu gün geldi.Karlsruhe kentinde bulunan cesedin, 17 Ocak tarihinde Brandenburg Eyaletinde kaybolan 59 yaşındaki kadına ait olduğu tesbit edildi. 59 yaşındaki bayan Brandenburg’da bir psikiyatride tedavi olurken kendi isteğiyle 14 Ocak tarihinde hastaneden ayrıldı. Ancak kadının nasıl öldüğü konusu hala tam bir muamma…

Karlsruhe’de bir ceset bulundu. Pazar günü öğle saatlerinde 14:00 sularında Weiherfeld ve Rüppurr  arasında bulunan su hendeğinde yatan bir ceset bulundu. Cesedin uzun zamandır su hendeğinde donmuş suda olduğu düşünülüyor.

Donmuş suda bulunan cesedin çıkarılmaıs için Karlsruhe İtfaiyesinden yardım istenildi. Cesedin Berlin’de kaybolan kadın olduğu tahmin ediliyor. Cesedin bulunduğu bölge polis ekipleri tarafından kapatılıp çembere alındı. Polis hem karadan hemde havadan helikopter ile bölgede detaylı inceleme yaptı.

Konuyla ilgili olarak yapılan ilk resmi açıklamada bulunan ceset üzerinde herhangi bir darp veya öldürcü iz bulunamadı. Savcılık konuyla ilgili net bilgilerin adli tıp raporundan sonra verilebileceğini söyledi.

img_8529