25/06/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Kemal Demirel Güven Tazeledi

BW-HABER
Baden-Baden

Almanya’nın Baden-Baden kentinde faaliyetlerini sürdüren Baden-Baden Okul Aile Birliği yeni yönetimini belirledi. Başkan Kemal Demirel, üçüncü dönem seçilerek yeni yönetimini oluşturdu.Eğitmen Şehri Kılıç başkan vekili seçilirken, Yüksel Demirel’de sekreterlik görevine atandı. Baden – Baden Okul Aile Birliği yönetimi şu isimlerden oluştu; Kemal Demirel,Şehri Kılıç, Yüksel Demirel, Selin Demirel, Mehtap Polat, Mehmet Yaşar, Dilek Kara, Sami Kara
,Barış Akarca ve Sadık Tapkı. Yine Baden-Baden Okul Aile Birliği denetleme birimine Adem Akal, Mehmet Demirel ve Emine Akgül seçildi.

Tekrar Baden-Baden Okul Aile Birliği Başkanı seçilen Kemal Demirel çalışmalara kalınan yerden devam edileceğini ifade ederek şunları söyledi; ‘ Verilen bu oylar ile yönetim olarak güven tazelemiş olduk. Projelerimiz devam edecektir. Özellikle eğitim alanında Türkçe dersleri ve okul yardım kurslarına büyük önem veriyoruz. Çocuklarımızın toplum içinde iyi yerlere gelebilmeleri için elimizden geleni yapacağız. Güçlenmiş ekibimizle kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bizlere verdiğiniz güven ve destekle devraldığımız sorumluluğu, hizmet aşkı ile yerine getireceğiz. ‘ dedi.