14/06/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

2 Ölü 1 Yaralı Milyon Avro Zarar, Karlsruhe Kitlendi

IMG_1830

Karlsruhe – 4 Mayıs 2016 Çarşamba-  Tam anlamı ile Karlsruhe trafik kaosu yaşadı. Öğle saatlerinde başlayan araç kuyrukları, tıkanan kavşaklar akşam saatlerine kadar Karlsruhelilere korku filmi yaşattı. Merkezden Ettlingen yönü, Stuttgart, Bruchsal, Baden Baden,  otoban yönleri tam anlamı ile kilitlendi.

 IMG_9327

A5  Forst ve  Karlsruhe-Hagsfeld te meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybettiği bilidrildi. Kazalarda milyon Avro zarar meydana gelirken, uzun araç kuyrukları 20 km’yi buldu.

Karlsruhe (pol/kom) – Otoban A5 te  Bruchsal ve  Kronau da meydana gelen kazada 1 kişi ağır yaralandı. 10 km uzunluğa ulaşan araç kuyruğuna , Hagsfeld’de meydana gelen kazada eklenince araç kuyruğu Rastatt kentine doğru uzadı. Basel otobanı her iki taraftanda uzun araç kuyruğuna sahne oldu. Araçların şehir merkezinden çıkış yolu arama çabasıda Krieg caddesini kitledi.

Karlsruhe Hagsfeld’de bu sabah 08:25’te meydana gelen kazada, 27 yaşlarında bir genç hayatını kaybetti. Olay A5 numaralı otobanda meydana geldi.

BADEN DE NELER OLUYOR… ARAÇ SOYGULARINDA ARTIŞ MEYDANA GELDİ..

Forst’a bağlı Hardlach bölgesinde Salı gününden Çarşambaya kadar 4 araba soyuldu. Salı akşam 17:15 te başlayan seri soygun Çarşamba 11:00’e kadar devam etti. Hedefteki araçlar genelde BMW marka oldu. Çalınan malzemelerin 1000 Avronun üzerinde olduğu bildirildi.

Neuenbürg (ots) – Ein 8-jähriger Junge ist am Salı akşamı saat
19.45  sıralarında Schwarzwaldstraße oyun oynayan 8 yaşlarında ki çocuğa, 59 yaşında  Opel sürücüsü çarptı. Sürücü kaldırımda oynayan çocuğun birden caddeye koştuğunu ve frene rağmen kazanın meydana geldiğini ifade etti. Ağır yaralı çocuk hastaneye kaldırıldı.

Karlsruhe (ots) –  28 yaşlarında ki genç  salı günü öğleden sonra Vierordtbad’da bir kadına cinsel tacizde bulunmak istedi. Şikayet üstüne gözaltına alınan adam serbest bırakıldı. Polis 28 yaşındaki şüphelinin başka olaylara karışıp karışmadığını araştırıyor.
Kriminal Polise konu ile ilgili şikayetler için Telefon 0721 939-5555,