20/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

5 Yaşındaki Kız Çocuğu Yaşadığı Dehşeti Anlattı

BW-HABER

Altensteig 27 Şubat 2018


Altensteig kasabasında 5 yaşındaki kız çocuğu taciz edildi mi ? Tübingen Savcılığı bu soruya şimdi cevap arıyor. 

Geçtiğimiz Cumartesi annesi ile birlikte bir şirkete gelen 5 yaşındaki kız çocuğu kendi ifadesiyle, şirkette bir odada yaşadığı dehşeti anlattı. Olacaklardan habersiz kızını güvenli bulduğu odada bıraktı. Ancak bir gün sonra kızının anlattıkları anneyi dehşete düşürdü. Annesi ile 5 yaşındaki kız çocuğu Pazartesi( 26 Şubat) soluğu Tübingen Savcısında aldı.

Zanlı daha öncede yapmış

5 yaşındaki kız çocuğu Cumartesi günü şirket odasında yaşadığı tacizi anlattı. Bunun üzerine harekete geçen polisler zanlıyı tutukladı. Zanlının evinde yapılan aramada, çocuklara yönelik istismara kanıt belgeler bulundu. Zanlının, iş yerindeki şefinin evinde de  arama yapılırken, soruşturmanın güvenliği sebebiyle zanlının şefide geçici olarak gözaltına alındı.

Yapılan kısa süreli araştırmada 38 yaşındaki zanlının bu ilk vukuatı olmadığı, daha öncede buna benzer girişimlerde bulunduğu ve kız çocuklarına yaklaşmasının yasak olduğu ortaya çıktı. 38 yaşındaki sapıklıkla suçlanan adam cezaevinin yolunu tutarken konu ile ilgili soruşturmada sürüyor. Zanlının şefi soruşturmanın ardından serbest bırakıldı.