24/07/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Başkan Erdem Arın, ‘ Eğitim gönüllülerimiz yeni eğitim ve öğretim yılına hazır.’

BW-HABER Karlsruhe

Almanya’nın Karlsruhe kentinde faaliyet gösteren, eğitim gönüllülerinden oluşan Karlsruhe Okul Aile Birliği 2023 /2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Toplantısı düzenledi. Karlsruhe Ettlingen’de düzenlenen eğitimciler toplantısında biraraya gelen Karlsruhe OAB yöneticileri, yeni eğitim yılı çalışmaları hazırlıklarını gözden geçirdiler. Karlsruhe OAB Başkanı Erdem Arın açılış konuşmasında yeni öğretim yılında tüm gönüllülere başarılar diledi.

Başkan Arın, ‘ Değerli eğitim gönüllüleri, yeni eğitim ve öğretim yılı ile birlikte biz gönüllü eğitimcilerde çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. Çocuklarımızın okul başarılarının artırılması, onların sosyal bir birey olarak toplumda aktif yer alması için elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. Sadece okullardaki çocuklarımza değil onların velilerine de bir çok konuda yardımcı olmaya devam edeceğiz. Her sene düzenlediğimiz okul yardım kursları, sanat ve sporun yanında velilerimize rehberlik desteği ve daha bir çok konuda toplumumuzla birlikte çalışmalar yürüteceğiz. Hepinize yeni eğitim ve öğretim yılı kutlu olsun.’ dedi

Erdem Arın’ın başkanlığında yapılan toplantıya; KOAB Başkan Yardımcısı Bayram Mansuroğlu ve KOAB yöneticisi Tuncay Ulusoy’da katıldı.