25/06/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Denizlispor Başkanı Mehmet Uz’dan Karlsruhe MÜSİAD üyesi iş insanlarına ziyaret

BW-HABER Karlsruhe

Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz, Karlsruhe MÜSİAD üyesi iş insanlarının daveti üzerine katıldığı toplantıda Almanya ve Türkiye arasında yapılacak yatırımlar üzerine görüşmede bulundu. İş İnsanı Mehmet Uz, yatırımların yanı sıra Denizlispor hakkında bilgi verdi.

Almanya ile ticari ilişki artacak

Mehmet Uz, ‘Almanya ile olan ticari ilişkilerin daha da artırılması gerektiği kanaatindeyim. Büyük bir nüfüs potansiyeline sahip olduğumuz Almanya’ya kaliteli ürünlerimizi pazarlamalı ve artık marka olmalıyız. Türkiye tedarik sıkıntısı yaşayan Avrupa’ya bir çok alanda , mal satabilecek konuma geldi. ‘ dedi.

Yatırım fırsatları kaçırılmamalı
Almanya’nın Karlsruhe kentinde faaliyetlerini sürdüren MÜSİAD Karlsruhe üyesi iş insanları, Almanya ve Türkiye arasında ki iş hacminin genişleyeceğini, fırsatların kaçırılmaması gerektiğini ifade etti.

MÜSİAD Karlsruhe Başkanı Kamil Manzak, Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Manzak, Mehmet Uz’a MÜSİAD Karlsruhe Plakatini takdim ett. Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uz’da
davetlerinden dolayı Kamil Manzak’a, üzerinde ismi yazılı 20 numaralı Denizlispor forması hediye etti.
MÜSİAD Karlsruhe binasında gerçekleşen toplantıya; MÜSİAD Karlsruhe Başkanı Kamil Manzak, Avrupa MÜSİAD Başkanlığı görevinde de bulunan Burhan Sağlam, İş insanı Erdem Arın, Ayhan Bülbül, Arif Hazırbulan, Muhterem Özbil, İlhan Körbulak, Polat Uzun, Mustafa Muhçu, Yunus Yazıcı ve Seyfullah Yazıcı katıldı.