19/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Derya Ve İsmail’in Mutlu Günü

BW-HABER
Karlsruhe – 28 Eyül 2019


Kuppenheim-Oberndorf kentinin tanınmış ekonomistlerinden İsmail Aydoğmuş ve Derya Demirel, Karlsruhe’nin tanınmış düğün salonu DİVA EVENT PALACE’de görkemli bir düğünle evlendiler. Baden-Baden kentinde hayatlarını eğitime adayan Demirel ailesi; Mehmet Demirel ve Yüksel Demirel, kızlarının düğününde genç çiftleri ve misafirleri bir an olsun yalnız bıkakmadı. Baden-Baden Okul Aile Birliği Başkanı Kemal Demirel, yiğeninin düğününde misafirlerle ilgilenirken, davette çok sayıda eğitimci hazır bulundu. İskenderunlu Demirel ailesi ile Denizli Çivril’den Ali Derviş Aydoğmuş ve Memnune Aydoğmuş çifti misafirlerini kapıda karşıladı. Yeni iki hısım bol bol resim çektirdiler.

Davetlilerin arasında, Avrupa Sivil İnisiyatif Platformu Genel Başkanı Sedat Demir, Kenan Erzurumlu, Fahri Yeşil, gazeteci Cumhur Özcan’da yerlerini aldılar.
Karlsruhe’nin tanınmış düğün salonu DİVA-PALACE yine mükemmel organizasyonu ile göz doldururken, düğünlerimizin vazgeçilmez sanatçısı Grup Kazima – Şadan Kurşun, genç çifte unutulmaz bir akşam yaşattı. Şadan Kurşun, sahne hakimiyeti ile misafirleri bir an olsun pistten ayırmadı. Genç sanatçı hem geleneksel Türk Müziği, hemde modern pop müziği ile gecede herkese hitap etmeyi başardı.
Diva Event Palace Düğün Salonunda ikramların bol ve çeşitli olduğu akşamda, yeni yuva kuran genç çifti davetliler hediye yağmuruna tuttu. Microlive BW Haber olarak genç çiftlere bizlerde bir ömür boyu mutluluk diliyoruz.