30/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Furkan Yeşil Sahalara Dönüyor.

furkan genc56


BW-HABER    Karlsruhe       13 Temmuz Çarşamba   2016  – 18:00


FC Nöttingen’in başarılı oyuncusu Furkan Genç yeşil sahalara dönüyor. Paris’te oynanan Hırvatistan-Türkiye müsabakasını izlemek için, Almanya’nın Karlsruhe kentinden Paris’e hareket eden grup Fransa’nın Metz kenti yakınlarında kaza yapmıştı. Ahmet Genç yönetiminde ki araçtan yaralı olarak kurtulan Trabzonlu ailenin küçük oğlu Furkan Genç kazada ağır yaralanmıştı. Uzun süren tedavi sonrası sağlığına kavuşan Furkan Genç, tekrar yeşil sahalara dönüyor.

FC Nöttingen’in gözde futbolcusu takım arkadaşlarını antremanda ziyaret etti. Takımın antremanını izleyen Furkan Genç, 3 ay içerisinde yeşil sahalara geri döneceğini söyledi. Baba Ahmet Genç, ” Sağlık sorunu kalmadı şükür. Takımını, antrenörünü çok özledi. Bu gün antremanı izledik. Furkan ile birlikte özel spor yapıyoruz. 4 ay kadar yeşil sahalardan uzak kalmış oldu. Bu açığı en kısa zamanda kapatacak.” dedi.

Furkan Genç’i arkadaşları ve antrenörü karşıladı. Birlikte fotoğraf çektiren takım arkadaşları, Furkan Genç’in bir an önce takıma  katılmasını beklediklerini söyledi.


Ahmet Gnc
Baba Ahmet GENÇ

Genç