30/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Gaggenau DİTİB Ziyaret Etti

 

KARLSRUHE HABER

Gaggenau DİTİB Sultan Ahmet Camii Yönetimi Başkonsolos Cem Örnekol’u Ziyaret Etti.IMG_9028

Gaggenau DİTİB Sultan Ahmet Camii, yeni yönetimi ile Karlsruhe Başkonsolosu Cem Örnekol’u ziyaret etti. Cemiyet başkanı Hakkı Yılmaz, din görevlisi Mustafa Çelik’in de hazır bulunduğu  ziyarette, Din Hizmetleri Ataşesi Dr. Mehmet Tekin’de katıldı. Gaggenau yeni yönetimi Cem Örnekol’a yeni görevinde başarılar diledi ve cemiyet adına çiçek hedi,ye edildi. Hakkı Yılmaz, Gaggenau DİTİB Camii’sinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkonsolos Cem Örnekol ziyaretten memnun kaldığını ifade ederek, Gaggenau DİTİB  yeni yönetimine başarılar diledi.

Gaggenau DİTİB Camii yönetimi, Dr. Mehmet Tekin ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşesi Muhammet Kıran’ı ziyaret etti. Hakkı Yılmaz, Muhammet Kıran’ın çalışmalarından dolayı tebrik etti. Yılmaz, özellikle emeklilik konusunda yaptığı açıklama ve bilgilendirme toplantıları ile olası bir karışıklığın önüne geçildiğini söyledi.

Ziyarette Yeter Şimşek, Osman Varışlı, Ali Yavuz, Gönül Yıldız, Nurcan Üstün, Serpil Uygun ve fahri din görevlisi Sümeyye Çelik hazır bulundu.

IMG_9024


IMG_9030