20/05/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Hayat Kadını Soyuldu

bisiklet

 


BW-HABER   Karlsruhe


Almanya – Karlsruhe kenti, Durlach Otto caddesinde Salı gece saat 02:35 sularında hayat kadını soyuldu. Salı gece yarısı Kilisfeld caddesine doğru yürüyen hayat kadının arkasından gelen bir kişi saçlarından tutarak yüzünü yere vurdu,  hayat kadınını bir süre yerde sürükleyen saldırgan, ardından yüzüne yumruk attı. Şoka giren hayat kadını daha ne olduğunu anlamadan çantasını, parasını ve kimliklerini saldırgana kaptırdı. Zanlı gece karanlığında çantayla kayıplara karıştı.

Hayat kadınları yasal olarak 22:00-06:00 saatleri arasında çalışıyorlar. Yasayı ihlal edenlere 5000 Avro para cezası uygulanıyor. Hayat kadınlarının en büyük korkusu saldırya uğramak.

Saldırganın 30-35 yaşları arasında 175 cm boyunda, kısa koyu renk saçı , kahverengi kazağı ve bluejeans pantolon giydiği ve muhtemelen Orta Avrupa’lı olduğu sanılıyor. Yaralı hayat kadını hastaneye kaldırılırken, olay ile ilgili soruşturma devam ediyor. Polis henüz  konu ile ilgili olarak gözaltı yapılmadığını ifade ederek, Kriminal polis görgü şahitlerin yardımlarını bekliyor.

0721/939-5555 Kriminal PolisIMG_4635