25/06/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Tarih Yazdılar… Dünya Şampiyonu Oldular

kıckboks3984

 


BW –HABER    Sindelfingen


Türkiye Milli Takımı Dünya Kick Boks şampiyonasında esti gürledi. Ringlerin tozunu alan Türkiye Milli Takımı 14 sporcusuyla müsabakalara damgasını vurdu. İki gün süren ISKA Federasyonu Dünya Kick Boks şampiyonasında, dünya şampiyonumuz Gökhan Arslan’ın öğrencileri büyük başarı elde etti. Singen kenti, Galapalast salonunda düzenlenen şampiyonada, Emre Duran(10), Dilara Kozak(15), Taylan Arslan (14), Deniz Arslan (15) dünya şampiyonu olurken, güçlü rakipleri karşısında büyük başarı gösteren, Selina Arslan dünya üçüncüsü oldu. Şampiyonlar, ikinci günde devam mücadelen başarı ile çıkarak bir sonra yapılacak dünya şampiyonası için vize almayı başardılar.

Antrenör ve Tiger Okulları sahibi Gökhan Arslan, Türkiye adına katıldığı şampiyonada elde edilen başarıdan oldukça  memnun olduğunu belirterek, Türkiye adına yarışmanın ve temsil etmenin gururunu yaşadık dedi. Gökhan Arslan, ” Bu şampiyona bizim için çok önemliydi. Öncelikle Türkiye adına müsabakaya çıkmak heyecan verici oldu. Çok iyi bir tecrübe elde ettik.Başarılarımızı devam ettireceğiz.” dedi.

Oldukça çekişmeli ve mücadele dolu geçen müsbakalarda, ay yıldızlı formalar ile ringlere çıkan sporcular, salonda ayrı bir heyecan uyandırdılar.

kıckboks939


kıckboks838