15/04/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Kalp Ameliyatları Tekniğinde Büyük Değişim

Titelbild_026a810c0c
Helios Klinik Karlsruhe

HELIOS_Kliniken_quer_cmyk_300dpi_0653a37258

BW –HABER   KARLSRUHE ( Yaşar Sekban )  Photos: Helios Klinik Karlsruhe

Karlsruhe Helios Klinik Türk hastalara kapısını açıyor. Karlsruhe Helios Klinik 12 Mart 2016 Cumartesi saat 14:00’te ” Kalp hastalıklarının modern cerrahi tedavisi” konu başlıklı program düzenliyor. Türkçe ve Almanca yapılacak tanıtım programında sunumu  Pfor Dr. Uwe Menlhorn, Dr. Metin Çakar ve Doç. Dr. Konzelman yapacak.

hrcLabor_2f260d2e3c
Helios Klinik Karlsruhe

Helios Klinik Karlsruhe yöneticisi Ulrike Vogt, Türk hastalarında dil problemelerine değinerek, bu konunun sorun olmaktan çıktığını ve Helios Karlsruhe’de görev yapan Kalp Mütehassısı Dr. Metin Çakır’ın hastalara yardımcı olabileceğini ifade etti. Hastaların Dr. Metin Çakır’dan randevu alarak hastaneyi tanıyabileceğini sözlerine ekledi.

Helios Klinik Karlsruhe
Yaşar Sekban

Ulrike Vogt, Türk veya diğer müslüman hastalara, talep olması durumunda  hem yemeklerde hemde ibadet ihtiyaçlarının karşılanmasında gerekli hassasiyetlerin gösterildiğini söylerine ekledi.

Dr. Metin Çakır kalp ameliyatları konusunda büyük ilerlemelerin ve değişimlerin olduğunu ifade ederek, 12 Mart Cumartesi yapılacak seminerde bu konulara ayrıntılı olarak gireceğim dedi. Kalp ameliyat tekniklerinin değiştiğini söyleyen Dr. Metin Çakır, dünyadaki tüm değişim ve gelişimleri yakından takip ettiklerini belirtti.

Prosta_Laser_F169_fa713ec039