25/10/2020

BW News

Nachrichten aus der Welt

Kazananların Tam Listesi

p005_1_00


 

 

IMG_1466

 

Karlsruhe Alman Sosyal Demokratlar seçimden umduklarını bulamadılar. Milletvekili çıkaramayan SPD gelecek yıl yapılacak olan genel seçime hazırlanacak…

 

 

01 Stuttgart I E Aras, Muhterem, Stuttgart GRÜNE 30.847 42,4
02 Stuttgart II E Hermann, Winfried, Stuttgart GRÜNE 26.450 37,2
Z Reich-Gutjahr, Gabriele, Stuttgart FDP 7.643 10,7
03 Stuttgart III E Untersteller, Franz, Nürtingen GRÜNE 19.307 30,7
04 Stuttgart IV E Lösch, Brigitte, Stuttgart GRÜNE 21.773 34,4
05 Böblingen E Walker, Thekla, Stuttgart GRÜNE 25.443 27,7
Z Nemeth, Paul, Böblingen CDU 25.403 27,6
06 Leonberg E Dr. Murschel, Bernd, Leonberg GRÜNE 30.515 31,9
Z Kurtz, Sabine, Leonberg CDU 26.286 27,5
07 Esslingen E Lindlohr, Andrea, Esslingen am Neckar GRÜNE 26.494 32,3
Z Deuschle, Andreas, Esslingen am Neckar CDU 21.339 26,0
Z Drexler, Wolfgang, Esslingen am Neckar SPD 13.485 16,4
08 Kirchheim E Schwarz, Andreas, Kirchheim unter Teck GRÜNE 27.095 30,5
Z Zimmermann, Karl, Kirchheim unter Teck CDU 23.519 26,5
Z Kenner, Andreas, Kirchheim unter Teck SPD 12.534 14,1
09 Nürtingen E Kretschmann, Winfried, Sigmaringen GRÜNE 32.406 34,9
10 Göppingen E Maier, Alexander, Göppingen GRÜNE 18.656 29,1
Z Hofelich, Peter, Salach SPD 9.480 14,8
Z Dr. Fiechtner, Heinrich, Stuttgart AfD 11.185 17,4
11 Geislingen E Razavi, Nicole, Salach CDU 18.077 28,2
Z Binder, Sascha, Geislingen an der Steige SPD 9.782 15,3
12 Ludwigsburg E Walter, Jürgen, Asperg GRÜNE 29.444 33,5
13 Vaihingen E Dr. Rösler, Markus, Vaihingen an der Enz GRÜNE 28.505 33,1
Z Epple, Konrad, Ditzingen CDU 23.289 27,0
14 Bietigheim-Bissingen E Renkonen, Daniel, Ludwigsburg GRÜNE 29.513 32,1
Z Gramling, Fabian, Besigheim CDU 23.656 25,7
15 Waiblingen E Halder, Wilhelm, Winnenden GRÜNE 21.494 27,8
Z Lorek, Siegfried, Winnenden CDU 20.273 26,2
Z Dr. Goll, Ulrich, Waiblingen FDP 8.804 11,4
16 Schorndorf E Häffner, Petra, Schorndorf GRÜNE 19.320 27,1
Z Paal, Claus, Weinstadt CDU 18.427 25,8
Z Haußmann, Jochen, Kernen im Remstal FDP 9.017 12,6
17 Backnang E Klenk, Wilfried, Oppenweiler CDU 18.457 27,7
Z Gruber, Gernot, Backnang SPD 10.472 15,7
Z Prof. Dr. Meuthen, Jörg, Karlsruhe AfD 13.115 19,7
18 Heilbronn E Bay, Susanne, Heilbronn GRÜNE 17.872 27,1
Z Hinderer, Rainer, Heilbronn SPD 9.875 15,0
Z Weinmann, Nico, Heilbronn FDP 6.731 10,2
Z Dr. Podeswa, Rainer, Beilstein AfD 12.035 18,2
19 Eppingen E Gurr-Hirsch, Friedlinde, Untergruppenbach CDU 19.763 26,6
Z Palka, Thomas Axel, Schwaigern AfD 13.638 18,3
20 Neckarsulm E Dr. Lasotta, Bernhard, Bad Wimpfen CDU 20.085 25,8
Z Gall, Reinhold, Obersulm SPD 13.748 17,6
Z Wolle, Carola, Beilstein AfD 14.578 18,7
21 Hohenlohe E Freiherr von Eyb, Arnulf, Dörzbach CDU 19.272 28,1
Z Baron, Anton, Niedernhall AfD 11.716 17,1
22 Schwäbisch Hall E Niemann, Jutta, Schwäbisch Hall GRÜNE 22.976 27,5
Z Dr. Bullinger, Friedrich, Rot am See FDP 9.412 11,3
Z Stein, Udo, Bühlertann AfD 14.891 17,8
23 Main-Tauber E Prof. Dr. Reinhart, Wolfgang, Tauberbischofsheim CDU 25.177 35,4
Z Dr. Baum, Christina, Lauda-Königshofen AfD 12.214 17,2
24 Heidenheim E Grath, Martin, Heidenheim an der Brenz GRÜNE 16.098 26,1
Z Stoch, Andreas, Heidenheim an der Brenz SPD 12.006 19,4
Z Dr. Merz, Heiner, Fellbach AfD 10.624 17,2
25 Schwäbisch Gmünd E Dr. Scheffold, Stefan, Schwäbisch Gmünd CDU 23.763 31,4
26 Aalen E Mack, Winfried, Ellwangen CDU 30.139 35,4
27 Karlsruhe I E Lisbach, Bettina, Karlsruhe GRÜNE 26.427 36,2
28 Karlsruhe II E Salomon, Alexander, Karlsruhe GRÜNE 24.046 35,1
29 Bruchsal E Hockenberger, Ulli, Bruchsal CDU 23.792 30,0
Z Dr. Balzer, Rainer, Bad Schönborn AfD 15.614 19,7
30 Bretten E Schwarz, Andrea, Oberderdingen GRÜNE 22.346 27,5
Z Kößler, Joachim, Gondelsheim CDU 22.098 27,2
31 Ettlingen E Saebel, Barbara, Ettlingen GRÜNE 20.453 29,5
Z Neumann, Christine, Ettlingen CDU 19.980 28,8
32 Rastatt E Dr. Lehnig, Kirsten, Gaggenau GRÜNE 19.974 26,4
Z Felder, Sylvia, Gernsbach CDU 19.354 25,6
Z Kopp, Ernst, Bietigheim SPD 13.295 17,6
33 Baden-Baden E Böhlen, Beate, Baden-Baden GRÜNE 20.392 32,7
Z Wald, Tobias, Ottersweier CDU 18.266 29,3
34 Heidelberg E Bauer, Theresia, Heidelberg GRÜNE 28.076 41,0
35 Mannheim I E Klos, Rüdiger, Eppelheim AfD 12.259 23,0
Z Dr. Fulst-Blei, Stefan, Mannheim SPD 11.856 22,2
36 Mannheim II E Raufelder, Wolfgang, Mannheim GRÜNE 21.459 31,4
Z Dr. Weirauch, Boris, Mannheim SPD 11.482 16,8
37 Wiesloch E Klein, Karl, Mühlhausen CDU 19.919 28,4
Z Martin, Claudia, Walldorf AfD 13.045 18,6
38 Neckar-Odenwald E Hauk, Peter, Adelsheim CDU 25.197 34,2
Z Nelius, Georg, Mosbach SPD 11.225 15,2
39 Weinheim E Sckerl, Hans-Ulrich, Weinheim GRÜNE 22.843 29,2
Z Wacker, Georg, Schriesheim CDU 20.206 25,8
Z Kleinböck, Gerhard, Ladenburg SPD 11.989 15,3
40 Schwetzingen E Kern, Manfred, Schwetzingen GRÜNE 17.151 26,6
Z Born, Daniel, Oberhausen-Rheinhausen SPD 9.920 15,4
Z Voigtmann, Klaus-Günther, Ketsch AfD 12.318 19,1
41 Sinsheim E Katzenstein, Hermann, Neckargemünd GRÜNE 18.416 26,8
Z Dr. Schütte, Albrecht, Bammental CDU 18.215 26,6
42 Pforzheim E Dr. Grimmer, Bernd, Pforzheim AfD 14.540 24,2
Z Dr. Rülke, Hans-Ulrich, Pforzheim FDP 6.387 10,6
43 Calw E Blenke, Thomas, Gechingen CDU 24.563 31,5
Z Dr. Kuhn, Heinrich, Altensteig AfD 14.899 19,1
44 Enz E Seemann, Stefanie, Mühlacker GRÜNE 24.671 26,9
Z Prof. Dr. Schweickert, Erik, Niefern-Öschelbronn FDP 9.538 10,4
Z Gögel, Bernd, Tiefenbronn AfD 17.632 19,2
45 Freudenstadt E Beck, Norbert, Baiersbronn CDU 18.004 30,3
Z Dr. Kern, Timm, Tübingen FDP 8.003 13,5
46 Freiburg I E Pix, Reinhold, Ihringen GRÜNE 36.252 39,0
47 Freiburg II E Sitzmann, Edith, Freiburg im Breisgau GRÜNE 34.166 40,5
Z Rolland, Gabi, Feiburg im Breisgau SPD 11.663 13,8
48 Breisgau E Mielich, Bärbl, Pfaffenweiler GRÜNE 31.728 35,1
Z Dr. Rapp, Patrick, Oberried CDU 25.188 27,8
49 Emmendingen E Schoch, Alexander, Waldkirch GRÜNE 30.689 35,5
Z Wölfle, Sabine, Waldkirch SPD 11.582 13,4
50 Lahr E Boser, Sandra, Wolfach GRÜNE 21.966 30,7
Z Gentges, Marion, Zell am Harmersbach CDU 20.066 28,0
51 Offenburg E Marwein, Thomas, Offenburg GRÜNE 22.612 33,7
Z Schebesta, Volker, Offenburg CDU 19.093 28,4
52 Kehl E Stächele, Willi, Achern CDU 21.295 30,8
Z Räpple, Stefan, Oberkirch AfD 10.387 15,0
53 Rottweil E Teufel, Stefan, Zimmern ob Rottweil CDU 23.421 33,0
Z Dr. Aden, Gerhard, Rottweil FDP 6.023 8,5
Z Sänze, Emil, Sulz am Neckar AfD 11.634 16,4
54 Villingen-Schwenningen E Braun, Martina, Furtwangen im Schwarzwald GRÜNE 25.735 31,6
Z Rombach, Karl, Schonach im Schwarzwald CDU 23.621 29,0
55 Tuttlingen-Donaueschingen E Wolf, Guido, Tuttlingen CDU 28.510 33,7
Z Berg, Lars Patrick, Heidelberg AfD 13.411 15,9
56 Konstanz E Erikli, Nese, Konstanz GRÜNE 28.182 39,6
Z Keck, Jürgen, Radolfzell am Bodensee FDP 6.447 9,1
57 Singen E Wehinger, Dorothea, Steißlingen GRÜNE 19.208 28,8
Z Dr. Gedeon, Wolfgang, Rielasingen-Worblingen AfD 10.517 15,7
58 Lörrach E Frey, Josef, Kandern GRÜNE 25.619 31,7
Z Stickelberger, Rainer, Weil am Rhein SPD 13.462 16,7
59 Waldshut E Schreiner, Felix, Lauchringen CDU 24.097 30,8
60 Reutlingen E Poreski, Thomas, Reutlingen GRÜNE 28.073 31,2
Z Dr. Schmid, Nils, Reutlingen SPD 12.829 14,2
61 Hechingen-Münsingen E Röhm, Karl-Wilhelm, Gomadingen CDU 24.300 28,5
Z Glück, Andreas, Münsingen FDP 9.733 11,4
Z Stauch, Hans Peter, Reutlingen AfD 13.695 16,1
62 Tübingen E Lede Abal, Daniel Andreas, Tübingen GRÜNE 37.712 37,7
63 Balingen E Dr. Hoffmeister-Kraut, Nicole, Balingen CDU 22.676 29,4
Z Herre, Stefan, Balingen AfD 13.959 18,1
64 Ulm E Filius, Jürgen, Ulm GRÜNE 26.419 33,0
Z Rivoir, Martin, Ulm SPD 11.781 14,7
65 Ehingen E Hagel, Manuel, Ehingen (Donau) CDU 25.879 36,3
Z Rottmann, Daniel, Ulm AfD 11.378 15,9
66 Biberach E Dörflinger, Thomas, Ummendorf CDU 32.540 35,9
67 Bodensee E Hahn, Martin, Überlingen GRÜNE 33.120 35,7
Z Hoher, Klaus, Salem FDP 8.473 9,1
68 Wangen E Haser, Raimund, Kißlegg CDU 29.639 35,1
Z Krebs, Petra, Wangen im Allgäu GRÜNE 25.526 30,3
69 Ravensburg E Lucha, Manfred, Ravensburg GRÜNE 28.488 33,0
Z Schuler, August, Ravensburg CDU 26.709 31,0
70 Sigmaringen E Bogner-Unden, Andrea, Wald GRÜNE 22.349 33,7
Z Burger, Klaus, Hohentengen CDU 21.398 32,3