BW-HABER

Karlsruhe 13 Ocak 2017      Simit Bäcker:   E-Mail: simit-backer@t-online.de – Telefon: +49/0173 9986638


Avrupa’nın Göbeğinde Türk Simidi, Türk Tatlısı...

Türk tatlı unlu mamüllerinin 22 yıllık ustası, tecrübelerini ” Simit Bäcker” salonunda Karlsruhelilere sunuyor. Pforzheim kentinden sonra şimdide Karlsruhe Postgalerie’de ünü mağazaların bulunduğu alışveriş merkezinde Decathlon ve Primark mağazaların hemen bir alt katında ”Simit Bäcker” Karlsruhe şubesini, ünlü Dünya Boks Şampiyonu Fırat Arslan’la birlikte açtı. İşadamı Murat Özgüven tarafında açılan  ”Simit Bäcker” Karlsruhe şubesi, Karlsruhe ve çevresinde büyük ilgi uyandırdı.

Kendi İşinizin Sahibi Olun ( Franchise-Partner ) 

Genç iş adamı Murat Özgün, ”Simit Bäcker” salonu açmak isteyen genç girişimcilere büyük bir imkan sunarak, Karlsruhe‘de açılan şube dahil olmak üzere, Almanya genelinde bayilikler (Franchise-Partner)  vermek istediğini söyledi. Özellikle büyük AVM’lerde, ana caddeler üzerinde yeni şubeler açmaya devam edecek olan ”Simit Bäcker” kendi işini yapmak isteyen girişimcilere, mimari çizim ve kurulum dahil A’dan Z’ye dizayn ile yeni ”Simit Bäcker” şubelerini açma imkanı verecek. ”Simit Bäcker” ayrıca şubelerde görevlendirilmek üzere elemanlarıda kendi yetiştirecek. 

”Simit Bäcker” Kendi Üretiyor! 

”Simit Bäcker” cafeteyasında satılan tüm ürünler kendilerine ait. 22 yıllık tecrübe ile üretilen baklava, burma, sütlaç, kazan dibi, revani,  kadayıf gibi pek çok Türk tatlı çeşitlerinin, sandeviç, su böreği, yaş pasta, çayın yanında vazgeçilmezi ünlü Türk simiti, kahvaltı çeşitleri, köfte, mantı, çiğköfte gibi farklı bir çok kaliteli ürünü uygun fiyata bulabileceğiniz son derece modern dizayn edilmiş ” Simit Bäcker” Karlsruhe şubesinde 

0173 998 66 38