24/07/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Kültür Başkenti Karlsruhe, Yeni Bir Mekan İle Tanışıyor

BW-HABER Karlsruhe

Tarihi dokusu ve muhteşem kültürü ile Karlsruhe, birbirinden büyüleyici ambiyanslara ve nefis mutfaklara sahip çeşitli mekân alternatifleri sunuyor. Keşfedilmeyi bekleyen onlarca lezzetiyle, Karlsruhe’de açılan yeni mekanlar her zaman merak konusudur. Damak tadlarmıza uygun lezzetiyle öne çıkan bu mekanlar lezzet avcıları için her daim ilgi odağı olmuştur. Karlsruhe kentinin sevilen mekanlarına bir yenisi daha eklendi. Hakan Bağcı imzasını taşıyan CHEH-ET Grill Steak Kaiserstr 132 ‘de açıldı.

Anadolu ve dünya mutfağının kültüründen, tarihinden ilham alan bir yemek deneyimi sunan restoran, modern Türk mutfağına farklı bir yorum getiriyor. Cumartesi ve Pazar 09.00-04.00 arasında servis veren restoran, haftanın diğer günleri 09.00-02.00 arası modern menüsü, genç ve yetenekli Executive Chef imzalı sunumu ile beğeninize sunuluyor.

Karlsruhe kentinin yeni mekanı, menüsü ve dekoru ile şehrin yeni gözdelerinden. Muhteşem İstanbul boğaz manzarasının eksik olduğu Kaiserstr. de açılan yeni mekanda yazın tadını çıkarmak mümkün olacak.