13/04/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Mutlulukları Salona Sığmadı

IMG_4771


BW-HABER     Wörth 


Karlsruhe’nin tanınmış Yozgatlı ailesi Yusuf ve Elmas Aktaş’ın oğlu  Burak Aktaş (25), Yozgatlı Zekiye ve Ömer Zeyrek’in kızı Sevcan Zeyrek (27) ile evlendi. Karlsruhe yakınlarında Wörth kasabasında bulunan Festhalle salonunda “Bağcı Organizasyon” ile  1000 misafirin katıldığı muhteşem bir düğün ile Burak Aktaş ve Sevcan Aktaş hayatlarını birleştirdi.

IMG_4705

Festhalle salonunu dolduran bin kadar davetlinin heyecan içinde beklediği salona genç damat Burak Aktaş yaklaşık 30 nedimesi ile birlikte salona girdi.  Burak Aktaş salonda yerini aldıktan sonra, gelinin babası Ömer Zeyrek müzik eşliğinde salona kızı Sevcan Aktaş’ı kolunda getirdi. Sevcan Aktaş’a yüz görümlüğü altın kolye takan Burak Aktaş ilk danslarını yaparken seven eş ve dostlarıda  onlara eşlik etti.

Karlsruhe Türk Kültür Merkezi başkanı Bilal Bayrak genç çifte Türk bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti. Sunumunu sanatçı Adil İpek’in yaptığı düğünde 23 yıllık müzik grubu “Grup Rüzgar” adeta fırtına estirdi. Gece geç saatlere kadar süren düğünde genç gelin ve damat adaylarıda doyasıya eğlendiler.


IMG_4793


IMG_4784


IMG_4702


IMG_4625


IMG_4633