24/07/2024

BW News

Nachrichten aus der Welt

Mutluluklarının İmzasını Attılar

BW-HABER 

Karlsruhe 14 Mayıs 2017 


Karlsruhe şehir merkezinde düzenlenen nikah sonrası yemek Almanların ilgisini çekti. Karlsruhe Nikah Dairesinde mutluluklarına imza atan Tuğçe ve Selim Bulunmaz çifti, nikah sonrası Karlsruhe Ege Backerei Cafe’de aileleri, dost ve akrabaları ile bu mutlu günde bir araya geldi. Kırşehir Kamanlı Şeref ve Fadime Tıraş ailesinin dünyalar güzeli kızı Tuğçe Bulunmaz ile Karlsruhe’nin tanınmış işadamı Bayburtlu Tahir ve Saliha Bulunmaz çiftinin yakışıklı oğlu Selim Bulunmaz dünya evine girdi. Nikah şahitliğini Burhan Aydın ve Sürmeli Akdağ’ın  yaptığı törende nikah memuru genç çiftlere mutluluklarını tasdik ettirdikten sonra aileleri ile birlikte bu mutluluklarını paylaştı. 

Karlsruhe kentinin tarihi nikah salonundaki törene 70 davetli katıldı. Nikah töreni sonrası Tahir Bulunmaz ve Şeref Tıraş  her iki genci tebrik etti, mutluluklar diledi.

Nikah töreninden sonra genç çift, aile ve yakın dostlarıyla Karlsruhe Ege Backerei  Cafe’de kahvaltı yaptılar. Karlsruhe’de meydanda yapılan nikah sonrası kahvaltı çevrede büyük ilgi uyandırdı. Genç çiftler burada bir süre dinlendiler.  Ege Backerei genç çiftlere bir de süpriz yaptı. Çok özel  hazırlanmış figürlü pastayı genç çifte hediye eden Ege Backerei işletme sahibi 70 misafiri ağırlamaktan onur duyduklarını söyledi. 

Genç çiftlerin düğünleri Bruchsal DİVA Lüks salonunda Eylül 2017’de gerçekleşecek. DİVA Lüks Salon işletmesinden yapılan açıklamada ise adeta ser verip sır vermediler. DİVA Lüks Bulunmaz çifti ile yine süpriz ve kaliteye  DİVA Düğün Salonları Karlsruhe ve Bruchsal kentlerinde bulunmakta.

Bizde genç çiftelere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.